У Краматорську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

15-17 березня 2021 року у Краматорську відбувся триденний тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення», який провели тренери БФ «Надія по всьому світові» в рамках реалізації проєкту– «Рука ...

Додано:
hopewwukraine

kramatorsk (7)
У Краматорську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

15-17 березня 2021 року у Краматорську відбувся триденний тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення», який провели тренери БФ «Надія по всьому світові» в рамках реалізації проєкту– «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки». У тренінгу взяли участь 18 психологів, соціальних працівників, педагогів та волонтерів, які працюють у Донецькій області. Тренінг став першим навчальних заходом проєкту, який залучить до навчання і практики 54 учасника та учасниці з березня по вересень 2021 року.

kramatorsk (3)     kramatorsk (4)

Метою проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки» є сприяння покращенню ментального здоров’я та якості реабілітаційних послуг, які надаються у Донецькій та Луганській областях дітям, травмованим війною, шляхом знайомства та навчання програми психологічної підтримки для психологів, соціальних працівників, педагогів та волонтерів. Ми прагнемо посилити компетенції спеціалістів у сфері ментального здоров’я та надання реабілітаційних послуги дітям, а також підвищити рівень доступу до можливостей розвитку у цій сфері для спеціалістів в Донецькій та Луганській областях. Проєкт фінансується в рамках Програми розвитку співпраці та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

kramatorsk (5)     kramatorsk (6)

В рамках Проєкту заплановано провести:

  • 3 триденні тренінги «Діти і війна. Навчання технік зцілення» у Краматорську (15-17 березня), Лисичанську (03-05 квітня) та Слов’янську (06-08 квітня),
  • 7 онлайн-зустрічей супервізії для учасників, які після навчання проводять практичні заняття з дітьми та батьками, і
  • 3-денну підсумкову конференцію «Долання травми війни. Ментальне здоров’я та реабілітаційні послуги» для всіх учасників у серпні 2021 року.

Набір учасників на тренінги у Лисичанську та Слов’янську триває, зареєструватися можна до 28 березня 2021 року за посиланнями внизу:

Зареєструватися на тренінг у Лисичанську, 03-05 квітня 2021 року

Зареєструватися на тренінг у Слов’янську, 06-08 квітня 2021 року 

***

Проєкт є продовженням попередніх ініціатив БФ «Надія по всьому світові», які включали реалізацію проєкту «Рука допомоги Україні» проведення тренінгів «Діти і війна. Навчання технік зцілення» та надання супервізії для фахівців, які працюють з внутрішньо переселеними особами з Криму, Донецької та Луганської областей, проведення терапевтичних занять для дітей, травмованих війною. Протягом 2016-2018 років ми провели навчання за методикою «Діти і війна» у 24 областях України; у 2019-2020 роках сфокусували свої зусилля і працювали з тими, хто проживає і працює у «червоній» зоні воєнних дій у Донецькій та Луганській областях.

Серед донорів проєкту «Рука допомоги Україні» у 2016-2020 роках – благодійні організації HOPE worldwide (США), HOPE worldwide Canada (Канада), Ukrainian Credit Union (Канада), HOPE worldwide Switzerland (Швейцарія). Постійний партнер проєкту – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів).

ХРОНОЛОГІЯ ПРОЄКТУ “РУКА ДОПОМОГИ УКРАЇНІ”

Серед донорів проєкту «Рука допомоги Україні» у 2016-2020 роках – благодійні організації HOPE worldwide (США), HOPE worldwide Canada (Канада), Ukrainian Credit Union (Канада), HOPE worldwide Switzerland (Швейцарія). Постійний партнер проєкту – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів).

У 2016 році в рамках проєкту «Рука допомоги: реабілітаційна програма для ВПО зі сходу України» було проведено 12 тренінгів «Діти і війна. Навчання технікам зцілення» і 9 терапевтичних курсів для внутрішньо переселених дітей та їхніх батьків у 7 областях України.

У 2017 році в рамках проєкту «Рука допомоги України: долання травми війни» було проведено 6 тренінгів «Діти і війна. Навчання технікам зцілення», 77 терапевтичних курсів для внутрішньо переселених дітей та їхніх батьків у 4 областях України і два реабілітаційно-рекреаційні табори для дітей, травмованих війною.

У 2018 році в рамках проєкту «Рука допомоги України: долання травми війни» було проведено 6 тренінгів «Діти і війна. Навчання технікам зцілення», 126 терапевтичних курсів для внутрішньо переселених дітей та їхніх батьків у 4 областях України і тих, хто проживає у «червоній» зоні воєнних дій в Донецькій та Луганській областях, і один реабілітаційно-рекреаційний табір для дітей, травмованих війною.

У 2019 році в рамках проєкту «Рука допомоги України» було проведено 4 тренінги «Діти і війна. Навчання технікам зцілення», 62 терапевтичних курси для дітей та їхніх батьків, які проживають у «червоній» зоні воєнних дій в Донецькій та Луганській областях.

У 2020 році в рамках проєкту «Рука допомоги України» було проведено 2 тренінги «Діти і війна. Навчання технікам зцілення», 16 терапевтичних курси для дітей та їхніх батьків, які проживають у «червоній» зоні воєнних дій в Донецькій та Луганській областях.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Чугуєві шукали протиотруту «зумбомбінгу»

"Добро" з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Міждисциплінарна програма DOCU/СИНТЕЗ: виставки та записи дискусій з митцями

Експерти УГСПЛ визначили проблемні питання використання колекторами персональних даних боржників

Режисер Олексій Радинський у межах арт-резиденції від ІЗОЛЯЦІЇ дослідив індустріальні артефакти невеликого музею на Донеччині

Від теорії до практики - з чим стикнеться кочубеївська діалогова група з вирішення екологічних проблем?