У Горохові посадовці вчилися орієнтуватися на потреби громадян

У Горохові Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провів навчання для представників місцевого самоврядування. Захід відбувся наприкінці минулого тижня.Тренер Андрій Токарський ...

_-2
У Горохові посадовці вчилися орієнтуватися на потреби громадян

У Горохові Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провів навчання для представників місцевого самоврядування. Захід відбувся наприкінці минулого тижня.

Тренер Андрій Токарський допомагав посадовцям і депутатам покращити взаємодію з активними жителями та вчив їх ефективно залучати людей до процесу розробки та впровадження рішень. Головними складовими цього процесу є інформування та консультування, пройшовши які можна досягнути партнерства. 

На основі саме цих двох принципів учасники, розділившись на команди, напрацьовували конкретні індикатори, які б дозволили оцінити якість реалізації в громаді кожного з рівнів громадської участі, а також розробляли рішення, що можуть зробити співпрацю якіснішою.

З-поміж представлених ідей багато стосувалося покращення комунікації, зокрема зміна підходів до цього процесу, покращення доступності інформації, орієнтованість на споживача, а також розробка комунікаційної стратегії, яка б дозволила не лише ефективніше спланувати подальшу роботу, а й стала б індикатором реалізації намічених кроків. Ще одним вагомим чинником змін, на думку присутніх, є навчання.

Після презентації напрацювань тренер провів аналіз запропонованих рішень і допоміг їх удосконалити. Тепер представники самоврядування Горохівської громади мають дорожню карту дій для того, щоб творити зміни. Важливо, що цю карту представники влади напрацьовували самі, а отже, це ще один чинник, який мотивуватиме до її втілення.

Цей тренінг реалізований ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Локальний партнер заходу – ГО «Сонце любові».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії