У Горішніх Плавнях відбувся майстер-клас від Активної Громади

У приміщенні "Горішньоплавнівського бюро правової допомоги" відбулося чергове засідання Клубу Активної Громади у формі майстер-класу на тему "Інструменти участі. Звернення громадян".Спікером виступив ...

IMG_20180809_193726_1 - копия
У Горішніх Плавнях відбувся майстер-клас від Активної Громади

У приміщенні “Горішньоплавнівського бюро правової допомоги” відбулося чергове засідання Клубу Активної Громади у формі майстер-класу на тему “Інструменти участі. Звернення громадян”.

Спікером виступив – Сергій Тараненко, начальник відділу «Горішньоплавнівське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Після вступного слова від Володимир Дмитренко, регіонального координатора Всеукраїнської кампанії “Активна Громада: право вибору” у м. Горішні Плавні учасники обговорили очікування від заходу.

У першій частині майстер-класу говорили про види звернень громадян до місцевої влади та строки і порядок їхнього розгляду чиновниками, а також про відповідальність за різноманітні порушення законодавства про звернення громадян.

У другій частині заходу, у форматі питання-відповідь, обговорили практичні аспекти використання звернень громадян як інструмента для вирішення локальних проблем українців.

Усі учасники отримали роздаткові матеріали: листівки з покроковою інструкцією створення електронних петицій, останнє число газети з корисною інформацією для активних громадян “Наші Вісті”, листівки з аналізом звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради за 2017 рік (щоб містяни знали до кого ефективніше звертатися, а до кого взагалі немає сенсу).

У результаті учасниками вирішено написати колективне звернення та створити електронну петицію в Єдиній системі електронних петицій (https://e-dem.in.ua/horishni%20plavni), до якої підключено і сайт Горішньоплавнівської міської ради (http://www.hp-rada.gov.ua/), задля вирішення конкретних локальних проблем.

Захід організовано громадською ініціативою Активна Громада Горішніх Плавнів у партнерстві з відділом “Горішньоплавнівське бюро правової допомоги” Кременчуцький місцевий центр з надання БВПД і Центр формування життєвої компетенції “Integral” в рамках Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” ВГО Institute Respublica / Інститут “Республіка”.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Стартував Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію