У Горішніх Плавнях відбулася Всеукраїнська акція “Я люблю своє місто ЗА…”

За що горішньоплавняни люблять своє місто, і що потрібно зробити, аби любити його ще більше? Команда ВІ «Активна Громада» дізналася у мешканців Горішніх Плавнів про їхні прагненняУ центрі міста, біля ...

IMG_20180214_124012
У Горішніх Плавнях відбулася Всеукраїнська акція “Я люблю своє місто ЗА…”

За що горішньоплавняни люблять своє місто, і що потрібно зробити, аби любити його ще більше? Команда ВІ «Активна Громада» дізналася у мешканців Горішніх Плавнів про їхні прагнення

У центрі міста, біля Центру надання адміністративних послуг (дитяча бібліотека) активісти Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» ВГО «Інститут «Республіка» пропонували  перехожим горішньоплавнянам залишати свої зізнання в любові до рідного міста на стікерах жовтого кольору. Ось деякі з них: «За гарних дівчат», «Місто люблю, бо воно моє, наше. Це моя Батьківщина, тут народився сам і мої діти», «За компактність», «За робочі місця», «За красу».

Також на синіх стікерах мешканці Горішніх Плавнів залишали побажання за що б вони любили місто ще дужче. Ось деякі з них: «За безкоштовний Wi-Fi у громадських місцях», «Я хотів би, щоб у моєму місті всі дороги були заасфальтовані вчасно!», «За ефективну боротьбу з наркоманією», «Хочу бачити в місті чисті фонтани, сквери, і доглянутих тварин», «За більш чисте повітря».

Зібрані під час акції «Я люблю своє місто за…» зізнання в любові до міста, а також думки громадян – побажання до урбаністичних перетворень задля підвищення якості життя у місті, будуть передані до приймальні міського голови Горішніх Плавнів, а також будуть обговорюватися на зустрічах із депутатами Горішньоплавнівської міської ради.

Акція відбувалася паралельно у 26 містах у всіх куточках країни.

Контакти: Володимир Дмитренко, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у місті Горішні Плавні, тел. +380 96 063 42 13, e-mail: [email protected]

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_20180214_124012 IMG_20180214_122816 IMG_20180214_132106


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Закарпаття у рейтингу енергоефективності

У Харкові громадські активісти провели дослідження щодо використання публічних консультацій в роботі органів влади

Громадські активісти дослідили правові та соціальні проблеми людей з інвалідністю в містах Дніпропетровської області

Відбувся семінар з авторами бюджету участі-2018 Баранівської ОТГ

Розвиток сільських територій – це спільне завдання влади, бізнесу та громадян

Експерти Чернігівського центру прав людини розпочали моніторинг якості дорожньо-будівельних робіт