У Херсоні відкрили Інтегрований центр допомоги постраждалим від воєнних дій та гендерно зумовленого насильства, а також внутрішньо переміщеним особам

15 вересня у місті-герої Херсоні офіційно презентував роботу Інтегрований центр комплексної підтримки Brave&Safe на базі поліклініки №2 ХМКЛ ім. Карабелеша.Інтегровані центри допомагають людям, ...

Додано:
healthrightorgua

379069234_631192489165097_5177293633330299423_n
У Херсоні відкрили Інтегрований центр допомоги постраждалим від воєнних дій та гендерно зумовленого насильства, а також внутрішньо переміщеним особам

15 вересня у місті-герої Херсоні офіційно презентував роботу Інтегрований центр комплексної підтримки Brave&Safe на базі поліклініки №2 ХМКЛ ім. Карабелеша.

Інтегровані центри допомагають людям, постраждалим від воєнних дій та гендерно зумовленого насильства, а також внутрішньо переміщеним особам. Центри на постійній безоплатній основі надають послуги сімейного лікаря, дорослого та дитячого психологів, соціальних працівників та юриста.Діяльність Центрів направлена на підтримку й покращення ментального здоров’я українців та допомогу у вирішенні юридичних та соціальних питань.

Загалом створено 10 Інтегрованих центрів комплексної підтримки Brave&Safe на Півдні та Сході України. За 10 місяців реалізації проєкту уже понад 35 000 клієнтів отримали допомогу фахівців.

378801387_631192759165070_5781403300609759242_n

Відкриття Інтегрованого центру у Херсоні відвідав Роман Мрочко, начальник Херсонської міської військової адміністрації.

Партнери проєкту:

  1. Офіс Першої Леді Олени Зеленської.
  2. Міністерство охорони здоров’я України.
  3. Міністерство соціальної політики України.
  4. Департаменти охорони здоров’я, міські центри соціальних служб, міські ради/військові адміністрації у Миколаєві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні.

Brave&Safe у соціальних мережах:

Проєкт «Створення центрів комплексного реагування та надання підтримки: Інтеграція базової допомоги постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства (ҐЗН) на Сході та Півдні України» реалізується Представництвом HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та FHI 360.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності