У Херсоні обговорили конфліктний потенціал і соціальний капітал регіону

«Конфлiктний потенцiал i cоцiальний капiтал пiвдня України» - 02 листопада в Херсонi в рамках підтриманого NED проекту з попередження конфліктів у Південній Україні вiдбувся експертний семiнар Центру ...

завантаження
У Херсоні обговорили конфліктний потенціал і соціальний капітал регіону

«Конфлiктний потенцiал i cоцiальний капiтал пiвдня України» – 02 листопада в Херсонi в рамках підтриманого NED проекту з попередження конфліктів у Південній Україні вiдбувся експертний семiнар Центру близькосхiдних дослiджень (AMES), а також представникiв громадських та фахових кiл регiону.

У полi уваги – актуальнi питання ранньої дiагностики конфлiктiв, шляхи модернiзацiї туркiв-ахиска, проблеми децентралiзацiї. Голова Херсонської ОДА Юрiй Гусєв взяв участь у дискусiї. , а аналiтична робота заслуговує cамої високої оцiнки” – вiдзначив голова ХОДА.

На семінарі у фокусі уваги були розроблені у ході реалізації проекта рекомендації з питань безпеки і розвитку півдня Херсонської і Запорізької областей; нещодавно рекомендації було передано широкому колу відповідних суб’єктів владних повноважень.

1572710466_6


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України на підтримку мирних протестувальників у Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт

Ток-шоу #SimpleSE: правда від соціальних підприємців

В Україні розпочав роботу оновлений ЄДР

Результати моніторингу цифрових прав в Україні за липень 2020 року