У Харкові презентували проект, який допоможе відновити економічну активність в регіоні

13 березня в Kharkiv Media Hub пройшов брифінг щодо старту проекту, який допоможе відновити економічну активність в Харкові та області. Ініціатором проекту виступила ГО «Асоціація приватних ...

Відновлення економічної активності
У Харкові презентували проект, який допоможе відновити економічну активність в регіоні

13 березня в Kharkiv Media Hub пройшов брифінг щодо старту проекту, який допоможе відновити економічну активність в Харкові та області. Ініціатором проекту виступила ГО «Асоціація приватних роботодавців».

Чи можливо в існуючих умовах якнайшвидше віднайти шляхи відновлення економіки Харківського регіону? Які кроки мають бути зроблені з боку підприємців, державних органів, чи можна розраховувати на закордонні інвестиції та як їх можна залучити?

Ці та інші питання обговорили на презентації проекту «Підтримка приватного сектору у відновленні логістики та торгівлі на деокупованих і прифронтових територіях Харківської області».

Проект має на меті відновити економічну активність в регіоні шляхом поновлення торгівельних зв’язків місцевого бізнесу, адаптації логістики, пошуку нових ринків збуту, нових партнерів, відновлення ланцюгів поставок.

Серед завдань, які ініціатори ставлять собі, зокрема, створення координаційного хабу для підприємців; напрацювання нових логістичних ланцюгів та торгівельних зв’язків для бізнесу у Харківській області; допомога в формуванні надійних комунікаційних каналів для співпраці з національними та місцевими органами влади, організаціями розвитку підприємництва, громадськими діячами та спільнотою донорів тощо.

Ініціатором проекту є ГО «Асоціація приватних роботодавців».

 

Спікери:

Олександр Чумак – президент ГО «Асоціація приватних роботодавців»,

Вадим Шіян – керівник «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України»,

Роман Рябов – керівник оціночної компанії «Дельта-Консалтинг»

Відео брифінгу

Цей захід проводиться у рамках проекту: «Підтримка приватного сектору у відновленні логістики та торгівлі на деокупованих і прифронтових територіях Харківської області» за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Зміст цього західу відображає думки та аналіз авторів і не обов’язково збігається з поглядами #CIPE або його співробітників.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У червні стартує набір на "ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ"

Як пройти перевірки в умовах воєнного часу

Протимінна діяльність ОМС: убезпечити, інформувати, сприяти гуманітарному розмінуванню

Чому для освітян у 2024 році важливі цифри 35 і 24?

На Запоріжжі розібралися із програмами та ініціативами служби зайнятості

Суспільне розповідає про відновлення й відбудову прифронтових регіонів у циклі документальних історій «ТутРемБуд»