У Харківській області розпочала роботу команда регіональних партнерів проєкту із сімейних форм виховання

У Харківській області почала працювати перша команда регіональних партнерів проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» – благодійна організація «Благодійний фонд "Волонтери: дорослі ...

оман
У Харківській області розпочала роботу команда регіональних партнерів проєкту із сімейних форм виховання

У Харківській області почала працювати перша команда регіональних партнерів проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» – благодійна організація «Благодійний фонд “Волонтери: дорослі – дітям”». 

«За перший тиждень роботи ми встигли допомогти влаштувати двох дітей у нові родини та організували дві онлайн зустрічі з представниками влади. Разом з Харківським обласним центром соціальних служб та Службою у справах дітей Харківської обласної військової адміністрації визначено головні проблеми захисту прав дитини та майбутні спільні кроки, аби наша спільна робота допомогла дітям знайти нові люблячі родини», – розповіла Вікторія Тищенко, регіональна координаторка у Харківській області проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

Незабаром інші регіональні партнери проєкту почнуть працювати у Вінницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській, Дніпропетровській, Київській областях та у місті Київ. 

«Родини з цих та інших регіонів можуть звертатись до експертів проєкту у чаті в Telegram «Тисячі ❤️ родин» та писати проблеми, з якими стикаються при оформленні різних форм сімейного виховання», – зазначила Ірина Васильєва, програмна координаторка Української мережі за права дитини. 

Нагадуємо, що в липні Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» розпочала реалізацію довгострокового проєкту Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади