У Франківську Молодіжні радники поліцейських протидіятимуть цькуванням

Понад рік в Івано-Франківську функціонують неформальні офіси Молодіжних радників поліцейських при деяких училищах та коледжах. Молодь разом з поліцією мають на меті попереджувати негативні явища у ...

Додано:
MolodaProsvita_IF

DSC_5747
У Франківську Молодіжні радники поліцейських протидіятимуть цькуванням

Понад рік в Івано-Франківську функціонують неформальні офіси Молодіжних радників поліцейських при деяких училищах та коледжах. Молодь разом з поліцією мають на меті попереджувати негативні явища у молодіжному середовищі, покращувати комунікацію між молоддю та поліцією, розвивати сприятливе для навчання середовище.

“Після того, як ми сформували структуру Молодіжних радників поліцейських, важливо наповнити їхню діяльність змістом. – розповідає голова ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” Євгенія Бардяк. – Саме тому проводимо планування заходів, які втілюватимемо разом найближчим часом”.

DSC_4543

На початку тижня відбувся кількаденний тренінг “Дії заради рівності”, який для молоді та поліції провела експертка київського Центру “Соціальна дія” Олена Бондаренко. Під час занять молодь, поліція, працівники соціальних служб визначали проблеми, які найбільше хвилюють саму молодь, планували дії, які можуть робити спільно, аби прийти до вирішення.

“Ми обдумували разом, що будемо робти, як будемо робити, де і для кого”, – ділиться учень Вищого професійного училища № 21 Вадим Осадчук.

DSC_5747

У результаті було визначено три напрямки, над якими могла би працювати молодь разом з патрульними, дільничними поліцейськими та представниками ювенальної превенції: доступність освітнього середовища та громадських просторів, подолання цькувань в освітньому середовищі, подолання залежностей і негативних явищ серед молоді. Напрацювали дії та графік для двох останніх проектів.

DSC_5985

Зокрема, до кінця року запланували покращити комунікацію усіх учасників освітнього процесу – адміністрація навчальних закладів, педагоги, молодь, батьки, поліція, – аби знизити ризик виникнення та поширення цькувань. Молодіжні радники поліцейських виступатимуть медіаторами і координаторами в своїх навчальних закладах. Очікується, що молодь та інші напрацюють схему поширення інформації про цькування, його визначення та пошук допомоги. Буде проведено декілька публічних заходів у формі “живої бібліотеки”, “правового театру”, кінопоказів тощо, аби підняти важливість даної теми для обговорення у суспільстві.

DSC_5741

Захід проводився в рамках Платформи неформальної освіти заради рівності Центру “Соціальна Дія”. Захід є частиною проектів ГО “Молода Просвіта Прикарпаття”, що реалізовуються при сприянні Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА у рамках програми “Молодь Прикарпаття”.

Автор фото – Юрій Валько


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України

Повідомити про корупцію буде вигідніше, ніж промовчати, - директор IDF Україна