У двох громадах на Волині впроваджують шкільний бюджет

У школах Вишнівської та Зимнівської громад на Волині впроваджують «шкільний бюджет» за підтримки Волинського Інституту Права в діяльності,  що підтримується Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».Суть ініціативи ...

DSC04175
У двох громадах на Волині впроваджують шкільний бюджет

У школах Вишнівської та Зимнівської громад на Волині впроваджують «шкільний бюджет» за підтримки Волинського Інституту Права в діяльності,  що підтримується Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Суть ініціативи така: школярі пропонують свої ідеї, як можна змінити школи на краще, і пишуть проєкти. Пізніше у кожному навчальному закладі відбувається голосування, участь у якому можуть взяти лише учні. Переможці отримують фінансування від громади на втілення своїх ініціатив.

Чим це корисно? По-перше, це видимі зміни у навчальному просторі. По-друге, учні вчаться писати проєкти, думають, як можна реалізувати свої ідеї, вчаться основам проєктного менеджменту. А ще – відчувають, що вони можуть бути рушієм змін. Що навіть поки ти старшокласник, ти все одно можеш впливати на свою школу, громаду, пропонувати ідеї і бути почутим.

Більше про проєкт дивіться сюжеті

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE