У Дубівській ОТГ прийняли Статут громади

Днями з’явилися плоди співпраці між  ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» та Дубівською об’єднаною громадою. ...

Статут
У Дубівській ОТГ прийняли Статут громади

Днями з’явилися плоди співпраці між  ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» та Дубівською об’єднаною громадою. На черговій сесії прийняли Статут громади.

Експерти Волинського ресурсного центру спільно з робочою групою, яка включала активістів громади, голову ОТГ, працівників ради та депутатів, працювали над проектом з листопада 2017 року. Тепер ще одна об’єднана громада Волині має свою власну малу конституцію, де зібрані основні принципи, за якими функціонує територіальна громада, за якими влада співпрацює з громадою та механізми відповідальності влади перед громадою.

Поряд з напрацюванням Статуту громади експерти ресурсного центру всебічно посприяли сталому розвитку громади і після закінчення проекту. Маючи на сьогодні позитивні результати з іншими ОТГ, консультанти навели приклади успішного проведення програми місцевих ініціатив. Ефективна реалізація проектів за програмою сприяє розвитку відчуття приналежності до громади учасників, колективними силами облагороджується територія, створюють нові та оновлюють старі клуби, бібліотеки, спортивні школи тощо.

Разом з Статутом громади селищною радою було прийняти рішення вперше провести на конкурсній основі програму місцевих ініціатив. Одними з основних умов є співфінансування 20% від необхідного бюджету проекту та суспільна корисність.

Нагадаємо, що раніше для активістів ОТГ було проведено семінар по проектному менеджменту та написанню заявок. Тому сподіваємося на позитивні результати конкурсу та корисні для громади ідеї.

Статут Дубівська ОТГ1

002

 


Семінари відбуваються в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


 

Останні публікації цього розділу:

Для громадян запущено онлайн-мапи приймалень депутатів місцевих рад з 9-ти областей

Уряд затвердив типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи

ОПОРА представила виборчого омбудсмена по Харківській області

Експерти розповіли, чому треба терміново внести зміни до Конституції у частині про децентралізацію

Ринок праці України та міграція: в пошуках трудових резервів

Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді