У Дружківці та Лимані жінки вчяться адвокувати реформи на місцевому рівні

18 та 19 вересня за ініціативи Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” відбулись тренінги «Жінки на чолі реформ в місцевих громадах Донеччини» у містах Лиман та Дружківка. Тренеркою заходу ...

Додано:
lwv.lugansk

20180919_140428
У Дружківці та Лимані жінки вчяться адвокувати реформи на місцевому рівні

18 та 19 вересня за ініціативи Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” відбулись тренінги «Жінки на чолі реформ в місцевих громадах Донеччини» у містах Лиман та Дружківка. Тренеркою заходу виступила Тетяна Соловйова,  громадський діяч та член Всеукраїнської організації “Журналісти проти корупції”.

 IMG_2520

Під час навчання, учасниці дізнались про громадське жіноче лідерство та як контролювати владу на місцевому рівні, вчились інструментам моніторингу місцевих бюджетів та використанню відкритих даних, дізнавались про те як лобіювати суспільно корисні змін в місцевих громадах за допомоги проведення громадської експертизи та акцій прямої дії.

 IMG_2575

- Сьогодні жінки Донбасу можуть отримати корисні знання та навички, які допоможуть їм змінювати їх громади, контролювати владу, впливати на процес прийняття рішень. Особливо це важливо зараз, коли в рамках реформи децентралізації створюються нові громади, які потребують нових та освічених лідерів, –  зазначає керівниця Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” Д. Левчук.

 

Проект “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного розвитку Донбасу” проводиться Правозахисним центром “Ліга жінок-виборців” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд