У Дніпрі жінки-ВПО можуть отримати консультації щодо відносин з органами влади та соціальними службами

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» організовано консультаційний супровід експертів ГО для жінок – ВПО у питаннях отримання соціальних послуг, цифрової безпеки, ...

Додано:
liga4

77336298_1047527662249637_2544309467617427456_n
У Дніпрі жінки-ВПО можуть отримати консультації щодо відносин з органами влади та соціальними службами

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» організовано консультаційний супровід експертів ГО для жінок – ВПО у питаннях отримання соціальних послуг, цифрової безпеки, вирішення питань соціального забезпечення та отримання допомоги від органів місцевого самоврядування. 

Також експерт громадської організації допомагатиме жінкам у заповненні необхідних документів під час комунікації з органами місцевого самоврядування. 

Консультаційний супровід надається всім жінкам – ВПО, особлива увага приділяється людям з інвалідністю – ВПО. Консультаційні супровіди проходять за телефонами гарячої лінії +38 066 886 83 12 та онлайн в соціальних мережах, месенджерах:

[email protected]

https://www.facebook.com/lwv.ngo/

Проєкт впроваджується  ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Правозахисники закликають тиснути на рф для гуманітарного доступу до затопленого лівобережжя Херсонщини

Десять ініціатив для зеленого відновлення п’яти громад Миколаївщини

Оголошено переможців і переможниць 20 Docudays UA

Допомога для Херсонщини: актуальні потреби

Опитування щодо стійкості представників ОГС

Вознесенська громада здійснює ЕКО-модернізацію Стратегії