У Чугуєві дарували правові «валентинки»

День святого Валентина – одне з наймолодших свят України. Але воно вже стало улюбленим серед широких верств населення. І з зізнання в коханні часто розпочинається сімейне життя.Створюючи сім’ю, кожен ...

Додано:
kobzar

День Святого Валентина
У Чугуєві дарували правові «валентинки»

День святого Валентина – одне з наймолодших свят України. Але воно вже стало улюбленим серед широких верств населення. І з зізнання в коханні часто розпочинається сімейне життя.

Створюючи сім’ю, кожен з партнерів привносить у неї свої очікування і уявлення, наділяє ці відносини власними мріями та цілями, малює картинку бажаного майбутнього. Втім, на жаль, далеко не всі шлюби в Україні закінчуються щасливо. Одна з причин цього – юридична необізнаність громадян, які недостатньо знають про свої права та обов’язки щодо іншого подружжя, дітей, разом набутого майна тощо…

Для того, щоб чугуївці не потрапляли в подібні неприємні ситуації, працівники Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вирішили організувати вуличну акцію «Своїх любих кохай, але й про права не забувай!».

Біля символічного знаку серця – місцевого «пам’ятника закоханим», що розташований перед Чугуївським міським відділом РАЦС, – правники роздавали пам’ятки й буклети, присвячені безоплатній правовій допомозі, відповідали на питання перехожих, надавали контакти Центру.

Учасники акції радо посміхалися та вдячно брали правові «валентинки». Адже кожному в житті вони можуть стати в нагоді.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Яка різниця між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом

«Пережити карантин»: поради як емоційно протистояти епідемії

Як створюється нова стратегія громадянського суспільства?

Відкриття радіомарафону "Голос змін 2020"

Коронавірус і робота місцевих рад: які українські міста заборонили громадянам приходити на сесії

НЕактивність вінницьких депутатів продовжилась і у 2019 році