У чотирьох громадах Рівненщини підсумували роботу проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України»

Жінки у громаді – рушійна сила – такого висновку дійшли учасники підсумкових зустрічей у Гощанській, Острозькій, Сарненській та Шпанівській громадах на Рівненщині, в рамках проєкту «Жіноче лідерство: ...

Остр кр6
У чотирьох громадах Рівненщини підсумували роботу проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України»

Жінки у громаді – рушійна сила – такого висновку дійшли учасники підсумкових зустрічей у Гощанській, Острозькій, Сарненській та Шпанівській громадах на Рівненщині, в рамках проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Нагадаємо, проєкт фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Остр усі_головна
Учасниці проєкту, стейкхолдери та команда, яка працювала над втіленням різноманітних заходів та активностей у цільових громадах – зустрілись аби обговорити основні напрацювання, враження, подальші плани та виокремити головні завдання, які нині виникають у невеличких громадах. Передусім обговорювали проблеми жінок, ВПО та інших вразливих груп населення.

Гоща Лариса
Керівниця проекту Лариса Гунько – нагадала про основні активності, які відбувалися в громадах, про важливі та актуальні теми що вивчали на семінарах та тренінгах. Водночас розповіла про подальші плани, на що варто звернути увагу у своїй роботі різним структурам у громадах. Обговорили також резолюцію 1325 «Жінки. Мир. Безпека» яка спрямована допомогти жінкам. Висловили ідеї – які заходи потрібно організувати, щоб впроваджувати резолюцію на рівні кожної з громад. Адже Національний план дій вже прийнято, тепер потрібно реалізовувати його на місцевому рівні аби досягти кращих результатів.

Гоща5

Координаторка проєкту у Гощі Наталія Калька свою увагу звернула – як громада об’єдналася навколо різноманітних заходів. Жінки мали змогу – ознайомитися з темами щодо розвитку жіночого лідерства, як протистояти гендерно-зумовленому насильству та як не потрапити у рабство. У різних селах громади організовували фітнес-студії, надавали психологічну підтримку у вигляді консультацій та трансформаційної гри «Сила в мені», приємним бонусом була б’юті терапія. Наталія Калька переконана – жінкам вдалося відновити власні внутрішні ресурси, та отримати емоційну підтримку.

Сарни4
Тетяна Мельник асистентка проекту презентувала присутнім чергові проміжні результати дослідження щодо потреб жінок у громадах. Перш за все жінки потребують можливості мати роботу аби самостійно забезпечувати сім’ю, освіти для дітей та себе, а потім вже психоемоційну підтримку та допомогу психолога. Результати опитування на початку проєкту були дещо інші, це означає що цільова аудиторія змінюється в психо-емоційному своєму стані. На це однозначно вплинули заходи, які відвідували жінки учасниці проєкту.

шп тамара
Психологиня проєкту Тамара Боговід переконана – сьогодні психологічної підтримки потребують усі жінки, не залежно від того де вони проживають, адже військовий стан в Україні впливає на кожну з нас. Тому трансформаційна гра допомогла багатьом учасницям поставити собі незручні запитання та знайти на них правдиві відповіді.

Шп 1

Віталіна Варшик – помічниця координаторки проєкту та учасниця заходів у Шпанівській громаді
каже – такі проєкти змінюють жінок у селах, вони частіше починають прислухатися до своїх бажань, та легше включаються у громадську роботу.

Ірина Федорчук – учасниця проекту в Острозькій громаді
«Протягом декількох місяців я брала участь у проєкті «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що реалізовується в громаді завдяки командам Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», Відділ проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради.
Це гарна можливість «знайти» себе, знайти однодумців та партнерів, знайти підтримку, можливість відчути себе унікальною!
Я побувала на багатьох заходах, організованих в рамках проєкту. Була на фітнесі, тренінгах, спільно виготовляли енергетичні батончики і це було класно!
Дякую всім організаторам! Все цікаво, красиво, спортивно, насичено та смачно!»

Гоща Олена
Олена Примак – учасниця проєкту у Гощанській громаді
«У нашій школі у селі Курозвани ми стали краще організовуватися на різні активності, нас на це надихнув проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Адже саме у нашій школі відбувалися заняття з фітнесу, і нам ніхто не вірить що усе це безкоштовно, тому ми вже шукаємо фітнес-тренера який продовжить тренування з нами» – розповіла Олена Примак.

 

Заходи відбуваються у межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?