У Чернівцях майже 50 студентів здобули навички з проєктного менеджменту

У Чернівцях громадська організація Junior Achievement Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту (PMI Ukraine Chapter) провели тренінг «Управління проєктами» для внутрішньо переміщених ...

Тренінг "Управління проєктами",
організатори - Junior Achievement Ukraine, PMI Ukraine Chapter
У Чернівцях майже 50 студентів здобули навички з проєктного менеджменту

У Чернівцях громадська організація Junior Achievement Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту (PMI Ukraine Chapter) провели тренінг «Управління проєктами» для внутрішньо переміщених осіб.

Майже 50 студентів з ВПО стали учасниками навчальної події. Як і попередні тренінги у Львові, цей захід був спрямований на отримання студентами знань щодо основ проєктного менеджменту у практичній роботі. Ці навички дозволять їм підвищити свою професійну ефективність у майбутньому.

Тренінг проводила Христина Величко, волонтерка РМІ та проєктна менеджерка ІТ-компанії Eleks. Христина поділилася власним досвідом реалізації масштабних проєктів, надала рекомендації, як розвиватися і професійно зростати в цій сфері.

Активною частиною тренінгу стала робота в командах, де студенти працювали над вирішенням реальних кейсів у сфері проєктного менеджменту. Учасники пропонували цікаві та неординарні рішення непростих ситуацій і мали змогу отримати професійний зворотній зв’язок та рекомендації від тренерки.

«Саме українській молоді потрібно буде відбудовувати та розвивати економічну потужність нашої країни. Такі навчальні події сприяють здобуттю навичок за міжнародними програмами підприємницької освіти. Ми раді, що нашим студентам випала саме така нагода»— зазначив директор з розвитку «Junior Achievement Ukraine» Андрій Турак. 

Директорка Департаменту освіти Чернівецької ОВА Оксана Сакрієр привітала учасників із успішним завершенням тренінгу та вручила сертифікати про завершення навчання.

Тренінг "Управління проєктами", організатори - Junior Achievement Ukraine, PMI Ukraine Chapter

Тренінг “Управління проєктами”,
організатори – Junior Achievement Ukraine, PMI Ukraine Chapter

Навчальна ініціатива відбулась за підтримки освітньому фонду Project Management Institute Educational Foundation та допомозі від Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення