У Черкасах збирають дані про волонтерські організації для кращої координації

Громадська організація “Горизонт змін” (Черкаси) збирає інформацію про інформацію про всі громадські ініціативи, які зараз діють на Черкащині. “Громадський сектор зараз грає в країні неабияку роль - ...

Збір ініціатив Черкащини
У Черкасах збирають дані про волонтерські організації для кращої координації

Громадська організація “Горизонт змін” (Черкаси) збирає інформацію про інформацію про всі громадські ініціативи, які зараз діють на Черкащині. 

“Громадський сектор зараз грає в країні неабияку роль – волонтери забезпечують і військових, і цивільних у гарячих точках, і біженців. Ми хочемо систематизувати інформацію про всі ініціативи та допомогти людям більше взаємодіяти між собою, ефективніше працювати та допомагати одне одному. Також вивчаємо потреби волонтерів і громадських діячів, щоб надалі спрямовувати допомогу міжнародних структур у більш правильному напрямку”, – зазначають в організації. 

Також спільна база даних допоможе як самим активістам у пошуку партнерів чи підтримки, так і тим, хто шукає  допомогу.

Якщо ваша організація чи ініціатива працює у нинішніх умовах та здійснює свою діяльність на території Черкащини, просимо вас заповнити коротку анкету.

Персональна інформація, зібрана за допомогою анкети, буде для внутрішнього користування. Назагал будуть представлені лише ініціативи, діяльність та ті контактні дані, які погодять представники ініціатив. Надалі організація планує живі та онлайн зустрічі, розробка спільних ініціатив і рішень.

Якщо є питання чи уточнення, пишіть на сторінку ГО “Горизонт змін” або на пошту:  [email protected] 

Ця діяльність організована в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»