У Брюсселі презентуватимуть фільм «Трансформація», який знімали у Тернополі, Києві, Одесі, Черкасах та Львові

Фільм «Трансформація» створює Студія «Файне місто» спільно з громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду демократії (EED).З часу Революції ...

photo_2022-08-02_13-26-40-3-750x375
У Брюсселі презентуватимуть фільм «Трансформація», який знімали у Тернополі, Києві, Одесі, Черкасах та Львові

Фільм «Трансформація» створює Студія «Файне місто» спільно з громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду демократії (EED).

З часу Революції Гідності Україна трансформувалася. Українці свідомо обрали європейський напрямок розвитку держави. Це вибір, який коштував життів Небесної сотні. Європейське демократичне майбутнє українці виборюють на фронті,  захищаючи волю України.

Автор ідеї фільму та керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин наголошує:

Загалом фільм має бути про громадянське суспільство України. Як еволюціонували громадські організації за 10 років? Яка роль громадських активістів у боротьбі з рашистами? Як вдалось переключитись з повсякденної, проектної діяльності на організацію гуманітарних штабів, збору коштів для ЗСУ, роботу з ВПО?

Трансформація суспільства – результат роботи мільйонів людей. Великі справи звичайних громадян рухають країну вперед. Хто ці люди? Який їхній вклад у розвиток країни і якою бачать Україну в майбутньому?

У фільмі «Трансформація» на прикладі п’яти громадських організацій та благодійного фонду з Тернополя, Києва, Одеси, Черкас та Львова показано як натхненно активісти кожен у своїй ніші змінюють країну на шляху  до демократії.

Фільм охопить одразу кілька важливих сфер: боротьба з корупцією, захист екології, розвиток громад, створення нових ініціатив та культурна сфера, – розповідає режисер фільму Алла Демко.

Сергій Притула та його благодійний фонд – серед героїв фільму “Трансформація”:

Ми, українці, маємо зрозуміти: у нас є друзі, за нами зараз весь світ, але ми є один в одного, ми є найвища цінність одне для одного, ми маємо вміти піклуватися один про одного, ми маємо огортати одне одного турботою, любов’ю. Я дуже вірю, що після перемоги, ті люди, які нас захистили, стануть провісниками змін в Україні.

Значний внесок у розвиток громадських ініціатив і демократії в Україні зробив Європейський фонд демократії (EED). Європейський Фонд за Демократію разом з іншими членами Світової Демократичної Коаліції, засуджує вторгнення Росії до України та закликає міжнародну спільноту підтримати народ України у його боротьбі за свободу та демократію:

Шлях України до демократії, підтримуваний багатьма партнерами Світової Демократичної Коаліції, не завжди був легким, як і у випадку з багатьма перехідними демократіями, що розвиваються. Проте український народ гідно зустрів труднощі, зберіг стійкість і продемонстрував велику прихильність ідеї розвитку демократії для себе та майбутніх поколінь. Вони зробили це, незважаючи на гібридні атаки, що продовжуються, з боку Кремля, який розглядає демократичні країни на своєму шляху як потенційну загрозу. Україна перебуває на передовій лінії боротьби за свободу та демократію.

У Міжнародний день демократії, 15 вересня, у Брюсселі запланована презентація фільму “Трансформація”.

 

Джерело – Файне місто.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Голос з окупації: в Україні запустили інформаційну гарячу лінію для мешканців ТОТ

"Вікно Відновлення": українські медіа та аналітичні центри об’єдналися для моніторингу відбудови. Як долучитися?

10 громад Житомирської області вивчали інструменти місцевого економічного розвитку

Відома фокусна тема ювілейної медіаконференції LMF 2024

Проблеми молоді ВПО: дослідження потреб та шляхів їх вирішення

Професійна освіта відіграє важливу роль у відбудові економіки України