У Борисполі презентували проєкт протидії булінгу

19 серпня  2020 року у приміщенні Бориспільської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Втілюватиме проєкт громадська організація «Твій Світ», а учасниками презентації ...

Додано:
tviisvit

118131596_780846119125246_2190755346910697479_n
У Борисполі презентували проєкт протидії булінгу

19 серпня  2020 року у приміщенні Бориспільської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Втілюватиме проєкт громадська організація «Твій Світ», а учасниками презентації стали працівники освіти, ювенальної поліції, громадських організацій, бібліотекарі та журналісти.

«Рівень залучення підлітків до булінгу є високим. На такі тенденції вплинув і карантин під час пандемії COVID -19 – зростає кількість проявів «кібербулінгу», а от швидких механізмів реагування недостатньо», – переконаний Олександр Чепур, керівник проєкту.

 Особливо актуальною проблема шкільного цькування є для малих міст, де булінг стає заміною змістовним розвагам, саморозвитку і самоствердженню для сучасного підлітка.  Тож, під час презентації учасники ознайомились із даними останнього дослідження ЮНІСЕФ щодо проблеми булінгу в Україні та спланували подальші кроки.

Проєкт планують реалізувати у Полтавській, Київський і Чернігівській областях та застосувати кращі практики протидії булінгу у молодіжному середовищі і інноваційні методики. Про застосування методики форум – театру у профілактиці булінгу учасники переглянули інформаційне відео. 

У рамках проєкту планується, що разом з психологами шкільні лідери пройдуть навчання та здобудуть знання з прав людини, громадянські навички і вміння, опанують та застосують навички з проектного менеджменту, спланують та реалізують у своїх колективах власні ініціативи з подолання булінгу. 

Підтримку проекту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.     
118146383_613037179214427_1644402705452168888_n


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини

Стресостійкість учасниць зросла на 49%. Підсумки програми «ReStart Свідомості» та гайд на Дія.Освіта

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»