У Березанській громаді обговорили ефективність врядування, демократію та інтеграцію ВПО

Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ  обговорили 23 березня представники місцевого самоврядування та громадськості на круглому столі у селищній раді.Учасники заходу ...

Додано:
frgn

офіс тренінг семінар
У Березанській громаді обговорили ефективність врядування, демократію та інтеграцію ВПО

Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ  обговорили 23 березня представники місцевого самоврядування та громадськості на круглому столі у селищній раді.

Учасники заходу з’ясували, що органами місцевого самоврядування враховано левова частка рекомендацій громадських аудитів ефективності врядування в частині управлінської структури виконавчих органів ради. Заплановані кроки з модернізації місцевої освіти та старостатів у ТГ.

изображение_viber_2023-03-24_18-16-11-295-1024x768

Також до червня 2023 р. намітили пакет заходів з інтеграції ВПО: серію засіданнь Березанської громадської ради за участю посадовців та ВПО; вибори представників ВПО з центру та переферії ТГ у громадську раду.

В рамках #БеКоН – проєкту з інтеграції молоді Березанської, Коблівської та Нечаянської ТГ відбудется анкетування потреб ВПО, що планують інтегруватись; навчання та формування «Атласу ініціатив».

«Наша громада разом з ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» продовжує працювати над розробкою Плану відновлення Березанської селищної територіальної громади. Відновлення неможливо без запровадження належного врядування. Саме тому за рекомендаціями громадських аудитів ми модернізували структури виконавчих органів радими. На сьогоднішній день всі положення відпрацьовані з урахуванням рекомендацій аудиту, змінена підпорядкованість керівників а також переглянуті та приведенні у відповідність. З січня 20223 р триває обговорення нової структури старостатів та реформа системи освіти у громаді» – прокоментував результати аудиту селищний голова Валерий Хоміцький.

З питань участі та партнерства звертайтесь до:

  • Олексію Сидорчуку, голови правління ГО «ЕКО. Березань» (смт Березанка), на E-mail: [email protected]  або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;
  • Маріани Капусткіной, менеджерки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», на  E-mail: [email protected]  або за тел/вайбер +38 (050)547-81-35.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Круглий стіл організується ГО «ЕКО.Березань» та Березанською селищною радою в рамках проєкту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» на тему: «Інтеграція ВПО у відновлення територіальних громад Миколаївщини», що реалізується за підтримки МФ «Відродження» в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії» та при партнерстві з ГО «Перспективи ХХІ століття» та Коблівською сільською радою.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Український молодіжний фонд анонсував першу грантову програму

У червні стартує набір на "ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ"

Як пройти перевірки в умовах воєнного часу

Протимінна діяльність ОМС: убезпечити, інформувати, сприяти гуманітарному розмінуванню

Чому для освітян у 2024 році важливі цифри 35 і 24?

На Запоріжжі розібралися із програмами та ініціативами служби зайнятості