У Бердянську відбулися воркшопи з саунд-дизайну

Творчі жителі та жительки Бердянська зустрілися в Антикафе «Час Є» на воркшопах із саунд-дизайну. Результатом стали не тільки нові корисні знання та приємні враження, але й музикальна композиція. ...

Додано:
chas_ye

Воркшоп із саунд-дизауну в Антикафе Час Є Бердянськ
У Бердянську відбулися воркшопи з саунд-дизайну

Творчі жителі та жительки Бердянська зустрілися в Антикафе «Час Є» на воркшопах із саунд-дизайну. Результатом стали не тільки нові корисні знання та приємні враження, але й музикальна композиція. Особливість цієї композиції в тому, що вона створена із різних шумів і не включає ні одного звуку від традиційних музичних інструментів.

Учасники та учасниці воркшопів бамкали по батареї, хлопали дверима, терли свої долоні, цокали горнятками, гопали ногами і що тільки не робили заради створення звуків. Далі звуки були оброблені та об’єднанні в музику, яку можете послухати за посиланням.

Створена музична композиція також буде представить Бердянськ на виставці «Постконфліктна Україна очима молоді», яка пройде в Києві.

«Я не шкодую ні секунди, що провів на воркшопі, для мене дуже багато інформації, яка мені, як музикантові, дуже цікава», – поділився враженнями від воркшопу музикант та викладач з Бердянська Ігор Кірілюс.

Навчання та творчій процес провів Олексій Шаталов – митець та викладач, саунд-продюсер, творчий псевдонім якого Leftie. Послухати його твори можна за посиланням leftie.bandcamp.com У автора є серія альбомів з заголовком «Collective Lo-Fi». Усі композиції із цієї серії створені виключно із різноманітних звуків, записаних людьми із різних країн на звичайні смартфони та надісланих авторові. Тепер серед них є й окрема композиція виключно із звуків з Бердянська.

«Для мене воркшоп виявився як цікавою пригодою так і корисним досвідом. Головний виклик таких заходів у тому, щоб показати власні теорії на практиці, отож просто побалакати недостатньо. Приємно, що ми встигли не тільки записати щось прямо в Антикафе, але й обробити те, що відвідувачі записали самостійно», – розповів митець та викладач Олексій Шаталов, він же Leftie, – «Надихає і те що ніхто не пожалкував кілька годин свого вихідного дня чомусь новому. Приємно вразило різноманіття відвідувачів — у неділю серед аудиторії була навіть дитина! Трохи згодом у Києві легко зібрався цей трек — невеликий музичний нарис Бердяньска восени, зроблений разом із його мешканцями».

Доречі, одним із факторів для приїзду Олексія стало Азовське море – митець понад 20 років не бачив моря та дуже скучив за ним. Захід також став можливим завдяки сімейному готелю «Каліфорнія», який надав проживання для викладача із Києва.

Тож, воркшопи із саунд-дизайну стали справжнім відкриттям та новим творчим досвідом як для музикантів, так і людей із різних галузей. «Ціную і поважаю будь-який талант, який я не вмію робити, і тому що я режисер кіно та телебачення за освітою і якусь частину у своєму житті я монтував. Те, що я бачив тут, це дуже нагадує мені монтаж відео. І я побачив, що можна так само креативити чудово. І дякую вам за це спілкування», – поділився своїми враженнями один із учасників воркшопу Філіп Пасєчний.

Захід провели у межах проєкту «Ох-Очі – інклюзивна інноваційна художня експозиція», який реалізується ГО «Час Є» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Воркшоп із саунд-дизауну в Антикафе Час Є Бердянськ

Воркшопи із саунд-дизаун провів Олексій Шаталов – митець та викладач, саунд-продюсер, творчий псевдонім якого Leftie.

Воркшоп із саунд-дизауну в Антикафе Час Є Бердянськ

Воркшопи із саунд-дизайну стали відкриттям та новим творчим досвідом як для музикантів, так і людей із різних галузей.

2021.10.02-03 Ох-Очі Воркшопи з саунд-дизайну 1 SD-82

2021.10.02-03 Ох-Очі Воркшопи з саунд-дизайну 1 SD-152


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відео-посібник "Просто про регіональну Стратегію розвитку"

Правда та міфи про сексуальну експлуатацію та наругу  

Співпраця Посольства Франції в Україні та Соціальної квартири для жінок з дітьми «Право на здоров’я» триває!

Тушонка для харків’ян - від волонтерів

74 921 українців приєдналися до Всесвітнього дня прибирання попри війну!

Війна за цінності: бібліотеки як центри боротьби на інформаційному фронті