У Бахмуті громадські активісти вчились протидіяти дискримінації в громаді

10 листопада у місті Бахмут за ініціативи ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” відбувся навчальний семінар для громадських активістів, молоді та вчителів «Культурна різноманітність: ...

Додано:
ngo.irsi

IMG_3267
У Бахмуті громадські активісти вчились протидіяти дискримінації в громаді

10 листопада у місті Бахмут за ініціативи ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” відбувся навчальний семінар для громадських активістів, молоді та вчителів «Культурна різноманітність: проблема чи ресурс?».

 IMG_3265Під час заходу учасники дізнались про те, що таке стереотипи та які вони бувають, розглянули різні форми дискримінації та методи юридичного захисту осіб, які зазнають дискримінації, обговорили можливості культурної різноманітності для розвитку громад.

 Як зазначив керівник проекту Сергій Кошель, мета ініціативи – створити атмосферу довіри в місцевих громадах Донбасу, у якій люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад. Один з важливих інструментів вирішення конфліктів, який необхідно використовувати  – медіація на рівні місцевих громад. У медіації використовуються інноваційні технології переговорів, які націлені на прийняття креативних рішень сторонами і не концентруються тільки на їх правових позиціях, максимально задовольняючи реальні інтереси та потреби всіх сторін.

 

Проект “Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні” здійснено ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

План відновлення та розвитку Новобілоуської громади: візія, стратегічні цілі і завдання відновлення

100 тисяч життів на рік: як тютюнова епідемія загрожує демографічному розвитку України

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Києві

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Вінниці під час дводенного тренінгу

Як забезпечити перехід на безпечне програмне забезпечення, що посилить кіберстійкість України?

Понад пів тисячі молодих людей дослідили роль Молодіжної ради