У 2022 році продовжується реалізація проєкту “Я-Медіа”

У проєктної команди правозахисної програми «Я – Медіа» у січні був час  поринути в особливу атмосферу свята, насолодитися   магією сімейного затишку і подумати про проєктні плани на майбутнє. ...

photo_2022-01-27_02-29-27
У 2022 році продовжується реалізація проєкту “Я-Медіа”

У проєктної команди правозахисної програми «Я – Медіа» у січні був час  поринути в особливу атмосферу свята, насолодитися   магією сімейного затишку і подумати про проєктні плани на майбутнє. Правозахисна програма «Я – Медіа» реалізується   на Чернігівщині до червня 2022 року  Національним університетом «Чернігівська політехніка» у партнерстві з громадською організацією «Фундація Прав Людини», Університетом міста Тарту (Естонія), Сумським державним університетом  за фінансової підтримки  Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.  

У січні в рамках міжнародного  проєкту  «Я-Медіа» для формування та розвитку необхідних навичок раніше залучених блогерів, виявлення нових вмотиваних  молодих лідерів було проведено одне  блог-кафе на актуальну тематику “Арт-терапія як засіб комунікації та налагодження діалогу в місцевих громадах”.

Великий арт-терапевтичний досвід модераторки блог-кафе Ольги Тимченко – кандидата психологічних наук, доцента, керівниці Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» – дозволив учасникам на практиці відчути потужну силу арт-терапії як засобу  комунікації, гармонізації внутрішнього світу, зцілення та самопізнання. Позитивний арт-терапевтичний простір вдалося дуже швидко сформувати за допомогою активної інтерактивної взаємодії та використання  метафоричних асоціативних карт «Джерело». Майбутні  блогери мали можливість під час роботи в групах за авторською методикою фототерапії потренувати  навички конструктивної комунікації, емпатії  та співпереживання, висловити  свої емоції, відшукати нові ресурси і  можливості для гармонізації психоемоційного стану, самоактуалізації і групової ідентифікації.

Саме такі зустрічі дають натхнення, а також дозволяють краще зрозуміти себе і своє місце  у цьому світі, розвинути  вміння слухати і чути інших, досягати консенсусу та взаєморозуміння. Дякуємо модераторці Ользі Тимченко   за високий професіоналізм та практичні поради, а всім учасникам за позитив, невимушену атмосферу спілкування, відкритість та обмін думками.

У січні  в рамках менторської програми було створено ютуб-канал Анастасії Стеченко «Не нудна сам∞світа» на платформі You Tube

Продовжувалося наповнення раніше створених темативний авторських  ютуб-каналів «Дискримінація та людство» Крес Наталії, «Блог гендерної сили» Анастасія Кальян,  «Корупція, чи не так?» Максима Щербініна, «Домашнє насильство» Валентини Карповець.

Ще в  2022 році  заплановано 4 блог-кафе, зустрічі з естонськими партнерами та підведення підсумків менторської програми.  Слідкуйте за анонсами, долучайтесь до проєкту та скористайтеся можливістю вчасно сформувати  корисні медійні навички та розвинути свої лідерські якості. 

Познайомитися з тематичними блогами, створеними відео та постами учасників проєкту можна:

Основна тематика блогів стосується  проблем дискримінації, домашнього насильства, лідерства, гендерної рівності, боротьби з корупцією, дистанційної освіти під час карантину, екологічних проблем, булінгу, розвитку соціальних мереж,  ролі відіоблогінгу  у вирішенні соціальних проблем та розбудові громад.

Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія). Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»