Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» проти COVID-19. Роби добро!

"Роби добро" - під таким гаслом пройшло вручення засобів медичного захисту Васильківській ОТГ, Дніпропетровської області та місцевій лікарні від БО БФ Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» за ...

Додано:
[email protected]

98362946_179526680023827_8945734304185450496_n
Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» проти COVID-19. Роби добро!

“Роби добро” – під таким гаслом пройшло вручення засобів медичного захисту Васильківській ОТГ, Дніпропетровської області та місцевій лікарні від БО БФ Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» за підтримки World Jewish Relief для боротьби з наслідками від пандемії COVID-19 в Україні.

Представник БО БФ Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» Олексій Баркалов зазначив, що ми давно співпрацюємо з міжнародними і місцевими українськими донорами та завжди допомагаємо українцям у непростий час.  “Профілактика та захист лікарів, населення від коронавірусу є важливим кроком для зміцнення громади,” – додав він. 

100661066_273961053988097_7123448292595204096_n

 

Передано благодійну допомогу, а саме: первинній, вторинній медицині, санепідемстанції – захисні маски, захисні костюми, захисні екрани, респіратори, антисептичні засоби; відділу освіти, відділу поліції, ДЮСШ, селищній рада – захисні маски, респіратори, антисептичні засоби; для Великоолександрівського, Богданівського, Григорівського, Воскресенівського, Письменського, Дебальцівського, Старостинського округів, дошкільним навчально-виховним закладам, храмам – захисні маски. 

 

Представник БО БФ Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну» відзначив, що ця допомога має велике значення для Васильківської ОТГ під час пандемії COVID-19 в Україні. “Ми маємо зараз об’єднатися та допомагати один одному. Особливо нашим лікарям, які борються на передовій з важкими наслідками цієї хвороби і наразі потрібно забезпечити їх максимальний захист в цей непростий час,” – зазначив він при зустрічі з місцевими лікарями.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

«Доступ до правосуддя» за методологією Місцевого індексу прав людини

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації громадських організацій

Docudays UA відкрив очі житомирянам: відбувся 17 Мандрівний міжнародний фестиваль