Центр громадянських свобод спільно з UAnimals запускають кампанію перевірки укриттів

Центр громадянських свобод втретє проведе моніторинг укриттів — перевірятимемо доступність та базову якість. Цього разу до перевірки долучаються волонтери спільноти UAnimals. Тож разом простежимо ще ...

image_2024-07-09_12-57-08
Центр громадянських свобод спільно з UAnimals запускають кампанію перевірки укриттів

Центр громадянських свобод втретє проведе моніторинг укриттів — перевірятимемо доступність та базову якість. Цього разу до перевірки долучаються волонтери спільноти UAnimals. Тож разом простежимо ще й за тим, чи впускають в укриття з тваринами відповідно до законодавства. 

Доступ до укриттів є основою безпеки, і ми хочемо з’ясувати, як влада справляється з цим завданням на третій рік повномасштабної війни. Протягом липня-серпня волонтери двох організацій – Центру громадянських свобод та UAnimals – перевірятимуть укриття у своїх містах за критеріями доступності, базової якості та можливості доступу з домашніми тваринами. Завдяки оцінюванню укриттів за конкретними критеріями форми оцінки ми дізнаємося, наскільки якісний фонд захисних споруд та як можна покращити ситуацію. Окрім того, цей моніторинг дозволить нам розказати про гарні приклади, коли місцеві жителі самостійно покращили укриття задля власного комфорту та безпеки!

Якщо ви бажаєте волонтерити у складі групи громадського моніторингу ОЗОН Центру громадянських свобод та допомогти у моніторингу укриттів у вашому місті, заповнюйте форму за посиланням.

Довідково:

ОЗОН — це група громадського моніторингу, яка здійснює громадський контроль за діяльністю правоохоронних органів, судів, місцевого самоврядування у різних регіонах України. Ініціатива об’єднує різних людей незалежно від наявності юридичних знань чи спеціального досвіду. ОЗОН є ініціативою Центру громадянських свобод — української правозахисної організації, яка просуває реформи у сфері верховенства права, адаптує законодавство відповідно до стандартів прав людини, документує воєнні злочини у ході російської збройної агресії, навчає прав людини та демократії, моніторить діяльність поліції, судів та місцевого самоврядування. У 2022 році Центру громадянських свобод став лауреатом Нобелівської премії миру. З початком повномасштабного вторгнення ОЗОН започаткував Національну кампанію моніторингу укриттів, аби виявити системні проблеми та допомогти відповідальним органам забезпечити цивільний захист усім громадянам.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи