Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості – необхідна умова ефективності помічників”

З 20 лютого в рамках проекту “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників” Центр АХАЛАР проводить навчання та надає психологічну підтримку людям допомагаючих професій  з ...

Додано:
Center Ahalar

Проект H2H
Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості – необхідна умова ефективності помічників”

З 20 лютого в рамках проекту “Підвищення стресостійкості – необхідна умова ефективності помічників” Центр АХАЛАР проводить навчання та надає психологічну підтримку людям допомагаючих професій  з усієї України.

Ніхто з нас не знає, коли війна закінчиться та що буде наступної хвилини. Два роки українці переживають багато горя.  Багато кому потрібна спеціальна допомога, будь то психологічна, правова або в соціальній сфері. Тих, хто надає таку допомогу вразливим верствам населення, особливо під час воєнних дій, ми називаємо хелперами (людьми допомагаючих професій). Але їх завжди не вистачає, а зараз  ці люди самі потребують підтримки тому, що втомлюються, вигорають, хворіють, відходять з праці. Вони починають бути — на вагу золота.  Тому наші заходи на користь хелперів протягом останніх років показали, що є сенс вкладатися в  розвиток їх стресостійкості, ментальне і фізичне здоров‘я.

Більшу частину аудиторії складатимуть спеціалісти допомагаючих професій – працівники соціальних установ, третього сектору, правозахисники та волонтери, які працюють з:        

військовослужбовцями, внутрішньо переміщеними особами, родинами загиблих, беруть участь у відновленні зруйнованої інфраструктури міст та ін.

Програма розроблена, враховуючи контекст нинішніх умов та особливості турботи про психічне здоров’я людей у напруженій роботі та кризовій ситуації.

Основні цілі проекту: 

психологічна едукація

контейнерування емоційного навантаження

освоєння методів профілактики стресових ситуацій та замороження через практики з тілом та диханям

відновлення і зміцнення психічного здоров’я через індивідуальну та групову роботу.

Фокус уваги зосереджено на декількох активностях. 

 Планується провести: 

Ретрит “Тіло. Ресурс. Баланс” (Чернігівська область, березень 2024)

Індивідуальна психологічна та коучингова підтримка (лютий — квітень 2024).  

 Конкурсний відбір на ретрит розпочався 22 лютого. Вся інформація буде на нашому сайті http://ahalar.org/ та сторінці Facebook

Проект “Стійкість” реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фондом “Східна Європа”, Домом прав людини у Тбілісі, Білоруським домом прав людини імені Бориса Звозскова та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи