ЦЕДЕМ запрошує долучитися до розробки Дорожньої карти реформ для громадянського суспільства

Центр демократії та верховенства права запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти безпосередню участь у розробці Дорожньої карти реформ правового середовища громадянського ...

87861075_972324309830370_3682840714363797504_o
ЦЕДЕМ запрошує долучитися до розробки Дорожньої карти реформ для громадянського суспільства

Центр демократії та верховенства права запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти безпосередню участь у розробці Дорожньої карти реформ правового середовища громадянського суспільства України. Розробка візійного документа триватиме у березні-квітні у форматі робочих груп.

26 лютого 2020 року Центр демократії та верховенства права у консорціумі з ІСАР Єднання та УНЦПД провів публічну презентацію “Концепція створення Дорожньої карти реформ правового середовища громадянського суспільства України”. Ця подія відбулася у рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” і стала стартом розробки документу Дорожньої карти реформ для громадянського суспільства України.

Дорожня карта реформ правового середовища громадянського суспільства в Україні – це аналітичний, візійний та полісі-документ, що міститиме експертне бачення пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства (далі за текстом – ОГС) на визначений період у сфері правового законодавства для громадського сектору України.

Під час розробки даного документу консорціум залучатиме експертів та представників ОГС, як національного так і локального рівня, що будуть аналізувати основні проблеми правового середовища та визначатимуть цілі й завдання реформ правового та інституційного законодавства, які доцільно провести в різних напрямах діяльності ОГС в Україні протягом визначеного періоду. 

Щоб взяти участь у розробці Дорожньої карти реформ, заповніть форму.

Ми прагнемо долучити максимальну кількість різнопрофільних ОГС для розробки. У кожному напрямі (секції) Дорожньої карти також буде запропоновано зазначити органи влади, відповідальні за ухвалення рішень; перелік рішень щодо прогалин у правовому середовищі; експертів-представників ОГС, які досліджуватимуть відповідну проблематику та визначатимуть інструменти її вирішення.

За посиланням ви можете ознайомитися з оновленою Концепцією створення Дорожньої карти.

У разі уточнень чи доповнень, звертайтеся за електронною адресою [email protected] (Валерія Дідик, менеджерка проєктів ЦЕДЕМ).


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Кошти на будівництво амбулаторій не використовували ефективно: висновки Рахункової палати по Тернопільській області

Від сьогодні діють нові форми заяв у сфері державної реєстрації

Хто такі «бізнес-ангели» і як вони можуть допомогти у залученні коштів для вашого проєкту?

Сесія Тернопільської міської ради - що нового?

Стартує інформаційна кампанія про процедури голосування на місцевих виборах

Попередні результати Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»