«Це Крафт» – велика історія малого соціального підприємства

«Це Крафт» - це не просто про платформу для продажу товарів. Це про об'єднання українських майстрів, які створюють унікальну та якісну продукцію. Ми допомагаємо їм просувати свої бренди та знайти ...

Додано:
[email protected]

Партнерство з Це Крафт
«Це Крафт» – велика історія малого соціального підприємства

«Це Крафт» – це не просто про платформу для продажу товарів. Це про об’єднання українських майстрів, які створюють унікальну та якісну продукцію. Ми допомагаємо їм просувати свої бренди та знайти своїх шанувальників в Україні та за її межами. Ви можете бути впевнені, що купуючи товари від «Це Крафт», ви підтримуєте розвиток українських майстрів та сприяєте збереженню нашої культурної спадщини.

«Це Крафт» – соціальне підприємство.

Яка наша місія? 

  • Ми підтримуємо мікро і мале підприємництво: крафтовиків, ремісників і митців, які працюють і творять в Україні. 
  • Ми популяризуємо товари з натуральної сировини, екологічне виробництво та підприємницьку етику.
  • Ми знаходимо для вас цікаві товари, створені за авторськими методиками, рецептами та технологіями, продукти з локальної сировини, предмети мистецтва та ремісництва, які відроджують і модернізують культурно-історичну спадщину України. 

Наші амбіції не здолає ні війна, ні окупація.

Нам лише 3,5 роки, проте за цей час нам є чим поділитися. «Коли розпочався ковід, – ділиться співзасновник «Це Крафт» Павло Ярмій, – і зрозуміло було, що є питання продажів певних товарів, ми розпочали проект маркетплейсу «Це Крафт». 12 травня 2020 р. розпочалася історія в Новій Каховці. Та не довго вона тривала, адже почалося повномасштабне вторгнення, яке не лишило вибору: необхідно було виїжджати з окупації. Так, втративши 85% своїх постачальників, ми опинилися в Умані на Черкащині. Тут ми почали вибудовувати нові зв’язки з постачальниками, поповнювати новими категоріями товарів наш маркетплейс. Ми відродилися після релокації й стали ще більш амбітними, навіть попри такі кризові ситуації маємо чим ділитися:

  • оборот магазину подвоївся, а це значить ще більша сума прибутку піде на благодійні програми БФ «Це Крафт»;
  • уже третій рік ми даємо гранти для крафтярів для розкриття їх потенціалу;
  • займаємося випуском своєї першої збірки художніх творів, які написали українські письменники на основі історії та легенд України;
  • спільно з майстрами випустили свої перші колекції кераміки, ювелірних виробів та біжутерії;
  • створили 2 регіональні хаби на західній Україні.

Представники ОМС, увага! Ваші крафтовики – це ключ для розвитку громади.

Працюючи з громадами, ми помітили одну цікаву річ: в громадах ще залишилися активні люди, які зберігають уміння робити своїми руками унікальні речі. Довкола нас величезна кількість самозайнятих осіб, малих підприємців, ФОПів, які зацікавлені в розвитку своєї крафтової продукції. Саме тому ми запрошуємо органи місцевого самоврядування та великий бізнес звернути увагу на цей проєкт. Ці люди і є ваші майбутні великі підприємці, які будуть якісно працювати, зростати та обов’язково зроблять значний внесок для популяризації й розвитку вашої громади. Вас зацікавила співпраця та деталі? Пишіть на пошту [email protected]. 

Партнери по області, знайдіться!

«Ви отримуєте прибуток, а регіон – розвиток», – звучить ідеально, чи не так? Та це можливо, читайте далі як. «Якщо ви підприємець або ж просто підприємлива людина, яка прагне розвивати регіон, або мали досвід співпраці з виробниками вашого краю, чи маєте контакти таких людей, то ви наш ідеальний партнер»,- зазначає Вікторія Кулакова. Ми будуємо мережу логістичних хабів – таких собі складів крафтового товару вашого регіону. Ви отримуєте прибуток, мікровиробники вашого регіону теж, адже тепер вони представлені на платформі продажів «Це Крафт». А далі через партнерські продажі, виставки, ярмарки й інші послуги заробляє весь регіон. І все це йде через вашу персону і через ваш логістичний хаб.

Деталі партнерства за тел. +38 (095) 946-01-58 та на сторінці – https://itscraft.com.ua/rpcraft/

Творча функція крафтовикам, ремісникам і митцям, а ми подбаємо про інше

Ви робите щось унікальне, авторське, цікаве чи смачне? Тоді вам точно потрібно бути представленими на платформі «Це Крафт». З нами досить легко працювати: Вам достатньо заповнити форму або за тел. +38 (095) 946-01-58 обговорити деталі співпраці, яким методом вам буде краще з нами працювати, адже ми маємо декілька бізнес-моделей. Насправді ми багатофункціональний сервіс: з нами ви зможете розробити продукт, розробити неймінг, упакування, етикетку, будь-яке сервісне обслуговування, котре вам допоможе розвиватися. Це можуть бути і консультації з залучення інвестицій бізнес-планування, і сертифікації стандартизації виходу на експорт. Коротко кажучи, ми робимо все, аби Ви масштабувалися! На Вас лише творча функція, а решта нудних і складних питань на нас.

Ми чекаємо на вас, талановиті виробники, небайдужі представники влади чи бізнесу та підприємливі партнери! Разом ми досягнемо успіху! Розвиваймо нашу Україну та її талановитих майстрів.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відеокурс “Подолати бар’єри: право жінок, які живуть із ВІЛ, на захист”

В Тернополі пройшов тренінг для волонтерів

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS