Триває весняний набір у студентську організацію AEGEE

Прийшла весна, але ти уже рахуєш дні до літа і все ще не знаєш де і з ким провести ці теплі, весняні та сонячні дні. Не турбуйся, AEGEE тобі в цьому допоможе.Тебе чекають нові люди та знайомства, ...

received_344192986217079
Триває весняний набір у студентську організацію AEGEE

Прийшла весна, але ти уже рахуєш дні до літа і все ще не знаєш де і з ким провести ці теплі, весняні та сонячні дні. Не турбуйся, AEGEE тобі в цьому допоможе.

Тебе чекають нові люди та знайомства, незабутні моменти, яскраві емоції і неймовірно круто проведений час в будь-якому куточку Європи.

Якщо ти креативний, щирий, дружній, готовий до нових пригод і досвіду, долучайся до нашої команди, адже ми чекаємо саме на тебе. Ми обіцяємо, що ця весна пройде на одному диханні, адже кожен наш тиждень насичений різноманітними подіями. Ти не пошкодуєш!

Також вже з понеділка, 18 березня ми починаємо планувати своє літо, адже саме в цей день відкриваються подачі на найграндіознішу подію в AEGEE – Літній Університет.

Що це?

Літній Університет – це 2 тижні за кордоном, з 30 новими друзями та щохвилинними пригодами, це незабутній досвід, пізнання улюбленої країни з повністю іншої сторони, а ще вивчення її традицій, воркшопи на різноманітну тематику та багато цікавого. Цього року осередки AEGEE організовують понад 55 літників, а це означає, що серед них ти точно знайдеш свій ідеальний.

Отож, не зволікай і заповнюй форму, щоб провести цю весну та літо разом з нами.

Дедлайн подачі: 31 березня, але чим швидше заповниш – тим більше подій зможеш відвідати.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України

Як проходить реформування освіти на місцевому рівні

«Детектор медіа» та ІМІ запускають механізм публічних скарг на медіа

Східне партнерство: цілі, інструменти та перспективи європейської політики для України (відео)

У Тернополі збереться молодь з 12-ти областей України