Триває Школа Активної Молоді – ШАМ 2023

Вчора, 2 листопада, завершився перший день ініціативного заходу - Школа Активної Молоді - ШАМ 2023, що організована Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.Учасники ШАМ 2023 представляють ...

Додано:
[email protected]

Дизайн без назви
Триває Школа Активної Молоді – ШАМ 2023

Вчора, 2 листопада, завершився перший день ініціативного заходу – Школа Активної Молоді – ШАМ 2023, що організована Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.

Учасники ШАМ 2023 представляють різні молодіжні громадські організації та активну молодь з Одеської та Кіровоградської областей. Вони приїхали сюди, щоб навчитися аналізувати можливості та ризики впровадження інструментів участі у розвитку громади.

Олег Овчаренко, один із тренерів, поділився важливими ідеями та мотивацією для учасників. Він підкреслив важливість ролі молоді у суспільстві та закликав всіх долучитися до навчання та розвитку проєктів для громадськості.

Молодь виявила активний інтерес до різних форматів співпраці з ОМС та можливостей впливу на ухвалення рішень, які стосуються молоді. Це свідчить про те, що молодь має бажання брати активну участь у формуванні своєї громади та приймати участь у прийнятті важливих рішень“, – зазначив Олег Овчаренко.

Також експерт додав, що створення майданчиків для відкритої комунікації є ключовим аспектом взаємодії громад та молоді про актуальні теми, що стосуються їхнього життя. 

Проєкт Школа Активної Молоді впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Громади Закарпатської області презентували проєкти cтратегій розвитку на період до 2027 року

Відеокурс “Подолати бар’єри: право жінок, які живуть із ВІЛ, на захист”

В Тернополі пройшов тренінг для волонтерів

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах