Триває реєстрація жінок для участі в групі підтримки, які чекають військовослужбовців

Зберегти стосунки на відстані зовсім не просто, а під час війни ще й коли чоловік на фронті, тим паче.Тому Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» запрошує жінок, які чекають своїх чоловіків, ...

326104427_913196853354759_6755876575378626953_n
Триває реєстрація жінок для участі в групі підтримки, які чекають військовослужбовців

Зберегти стосунки на відстані зовсім не просто, а під час війни ще й коли чоловік на фронті, тим паче.

Тому Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» запрошує жінок, які чекають своїх чоловіків, коханих з війни долучитися до програми «5 кроків резилієнтності. Для тих, хто чекає».

Ви дізнаєтесь як чекати так, щоб хотілося повертатися кожному партнеру в той стосунок, який зранений розлукою від війни.

  1.  крок допоможе згадати, а можливо, знайти потреби та цінності – свої та партнера, саме вашої пари. Навчить піклуванню про себе, свій емоційний та фізичний стан.
  2. крок навчить розпізнавати та помічати зміни, як відлуння війни вплинуло на вас, ваші стосунки, які сигнали подає партнер, як правильно реагувати.
  3.  крок покаже, що перешкоджає вашим стосункам, як з цим впоратися.
  4.  крок допоможе знайти надійну опору для себе, партнера, для вашої пари. Навчить правильно реагувати на слова та вчинки партнера, підтримувати один одного.
  5. крок приведе до зміцнення ваших стосунків, навчить не ранити один одного, а краще порозумітися та створити свою історію кохання.

Реєстрація за посиланням.

Програма «5 кроків резилієнтності. Для тих, хто чекає» створена експертами Марина Сириця, Mariya Oliynyk та Центром «ЯРМІЗ» за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні – FES-Ukraine.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку