Триває реалізація екологічних ініціатив ВПО Хмельниччини

9 березня 2023 року у рамках проекту «Еко-адаптація ВПО, які перебувають в місцях компактного проживання в приймаючих громадах на Хмельниччині» у «Гуфі-центрі» громадською організацією «Луганський ...

Додано:
lekotan

pexels-cottonbro-3201466
Триває реалізація екологічних ініціатив ВПО Хмельниччини

9 березня 2023 року у рамках проекту «Еко-адаптація ВПО, які перебувають в місцях компактного проживання в приймаючих громадах на Хмельниччині» у «Гуфі-центрі» громадською організацією «Луганський осередок ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» для переселенців з Луганщини проведено наступний практичний семінар стосовно поводження з твердими побутовими відходами, сортування сміття та перспектив місцевої громади у впровадженні філософії «відмови від продукування відходів».

Навчальний центр поводження з відходами “Гуфі-центр” — це простір, який створено, аби навчати розумному поводженню з відходами. Присутня на заході Тетяна Кіріллова, керівниця організації, звернулась до гостей центру із закликом більш відповідального ставлення до екологічних проблем Хмельницької громади, адже вони стосуються як «старих» жителів громади, так і нових – ВПО. Також вона озвучила основні напрями проекту та цілі, які ставить він перед собою.

Учасникам заходу розповіли про діяльність офісу вцілому та детально ознайомили з правилами сортування твердих побутових відходів у місті. Також присутні дізналися, які відходи не придатні для переробки на конкретних прикладах та закріпили знання за допомогою онлайн гри Kahoot.

Гості центру окрім теоретичної частини мали змогу ознайомитись з практичною частиною, яка включає у себе зали зі зменшеними моделями сміттєпереробних пристроїв, зразки приладів для створення компосту, проекти з рекультивації та озеленення міського сміттєзвалища та багато іншого.

Проект «Еко-адаптація ВПО, які перебувають в місцях компактного проживання в приймаючих громадах на Хмельниччині» виконується в межах ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в України, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження», за фінансової підтримки Швеції.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники