Триває набір представників ГО людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»

Повномасштабна війна… криза… невизначеність… Не всі громадські організації людей з інвалідністю змогли продовжити ефективно працювати й реагувати на виклики нової реальності.Працювати зараз не ...

Додано:
Alena Smirnova

інвалідність
Триває набір представників ГО людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»

Повномасштабна війна… криза… невизначеність… Не всі громадські організації людей з інвалідністю змогли продовжити ефективно працювати й реагувати на виклики нової реальності.

Працювати зараз не просто! Адже ми з Вами переживаємо дуже вимогливий і складний час. Але потрібно знайти сили і рухатися далі! Адже робота громадських організацій людей з інвалідністю – допомагати та надавати якісні послуги людям з інвалідністю!

Тому, давайте разом:

 • знайдемо сили для роботи в складних умовах,
 • перебудуємо роботу громадських організацій,
 • будемо фандрейзити в період невизначеності,
 • створимо нові соціальні послуги,
 • будемо ефективно працювати з командою та волонтерами.

Хто ми? Ми, Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», розкажемо про те, що зробили самі. У нас немає готових рецептів – їх зараз немає ні в кого. Але є минулий досвід, є знання наші та колег з ГО-сектору, який ми зібрали у узагальнили для Вас. Давайте разом осмислювати, як зараз жити та працювати. І разом діяти!

Для цього запрошуємо Вас і Ваших колег і колежанок приєднатися до безкоштовного онлайн-курсу з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи» для ГО осіб з інвалідністю!

Цей курс – для того, щоб Ваша організація, Ваша команда, вийшла з цього періоду з добрими справами, якими можна пишатися, з корисним досвідом та запасом міцності на майбутнє.

Навчальна програма курсу складається з 7 блоків:

 • Вступ.
 • Кризи –виклики для кожного.
 • Як ГО людей з інвалідністю навчитися жити та працювати у новій реальності?
 • Оптимізація команди ГО.
 • Оптимізація діяльності ГО.
 • Нові соціальні послуги в умовах нової реальності.
 • Волонтерство в умовах кризи.

У межах курсу передбачено супровід і зворотній зв’язок, менторська та консультаційна підтримка, які допоможуть громадських активістам і активісткам адаптуватись у нових умовах і зробити роботу громадських організацій людей з інвалідністю більш ефективною, надавати якісні послуги людям з інвалідністю. Після проходження курсу можна отримати сертифікат.

Хто може взяти участь:

Представники/ці громадських та благодійних організацій людей з інвалідністю, зокрема УТОГ та УТОС з різних регіонів України, а також представники/ці організацій, які надають послуги особам з інвалідністю та членам їхніх родин.

Для участі в навчанні потрібно заповнити форму за посиланням.

Приєднуйтеся! Саме зараз ми закладаємо фундамент як для свого майбутнього, так і для майбутнього України! Віримо, що разом ми впораємося!

За довідками звертайтесь: [email protected].

Проєкт ГО «Паросток» «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи» відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Понад 8000 дорослих та дітей отримали соціально-психологічну підтримку завдяки благодійникам на Хмельниччині

Світ має припинити фінансування військового бюджету рф

Центр демократії та верховенства права запустив відеофлешмоб із подяками волонтерам

У Стрийській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

На Прикарпатті громада знайшла партнера у Румунії

У Львові відбувся дводенний інтенсив для молодих креативних підприємців