Реєстрація


Триває набір на програму лідерського розвитку «Навчай для України»

Триває набір на програму лідерського розвитку «Навчай для України». Це твій шанс розкрити власний лідерський потенціал та здійснити реальний вплив на життя громади, в якій працюватимеш. Дедлайн - 1 ...

Автор:
Liuda Lompas

16991643_1800505033608463_2508712774618329132_o
Триває набір на програму лідерського розвитку «Навчай для України»

Триває набір на програму лідерського розвитку «Навчай для України». Це твій шанс розкрити власний лідерський потенціал та здійснити реальний вплив на життя громади, в якій працюватимеш. Дедлайн – 1 квітня 2017 р.

Навчай для України – програма лідерського розвитку, яка залучає талановитих випускників та молодих спеціалістів різних напрямів підготовки до викладання в школах і розвиває їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра.

Це твій шанс розвинути свій лідерський потенціал та отримати роботу, яка має значення. Ти навчатимешся у найкращих менторів, ти розвиватимеш навички, які знадобляться у подальшому кар’єрному зростанні, ти бачитимеш результат своєї роботи щодня, а найголовніше – у тебе буде два роки, щоб змінити життя цілої громади.

Ти готовий до викликів? Хочеш отримати роботу, від якої отримаєш неоціненний досвід та задоволення? Тоді програма “Навчай для України” для тебе.

Вимоги до учасників програми:

  • Закінчена вища освіта (як мінімум ступінь бакалавра з будь-якої спеціальності) на момент початку роботи в школі – 1 вересня 2017 року
  • Досконале знання та інтерес до одного з предметів шкільної програми
  • Готовність переїхати та працювати повний робочий день в одній із сільських шкіл Київської, Львівської чи Харківської областей

Детальніше про програму та вимоги до учасників: http://teachforukraine.org/challenge/.

Якщо у тебе є шанс зробити щось справді значиме – змінити своє життя та країну, то що зупиняє? Уяви, які зміни ти зможеш здійснити за два роки?

Маєте запитання, звертайтеся до Вікторії Барбанюк – [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

До завершення кампанії збору коштів на наступні 5 відзнак героїв Небесної Сотні залишилося 20 днів

РПР закликає владу припинити політичне переслідування голови правління Центру протидії корупції

УКУ став національним організатором міжнародних судових змагань

Депутати та працівники Люблинецької ради вчилися здійснювати свою діяльність публічно та прозоро

Реформування законодавства щодо дискримінації осіб з інвалідністю в Україні

Як в Бельгії працевлаштовують людей з інвалідністю