Триває набір на оновлену освітню програму “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

Центр освіти дорослих «Перший» запрошує на онлайн-курс "Бухгалтерський облік неприбуткової організації" всіх, для кого важливі питання правильного ведення обліку роботи неприбуткових організацій.Мета ...

Додано:
Тетяна

бух_неприб
Триває набір на оновлену освітню програму “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

Центр освіти дорослих «Перший» запрошує на онлайн-курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” всіх, для кого важливі питання правильного ведення обліку роботи неприбуткових організацій.

Мета курсу –  не лише отримання знань з теорії бухгалтерського обліку, а й обмін досвідом практичного застосування знань та їх використання у щоденній роботі громадських та благодійних організацій.

Скористатися цим запрошенням можуть бухгалтери (досвідчені та початківці), керівники та засновники громадських та благодійних організацій, які мають питання щодо систематизації даних обліку та ведення звітності, особливостей обліку активів, ведення кадрового обліку і контролю розрахунків по оплаті праці, вміння класифікувати, відображати в обліку та контролювати доходи неприбуткової організації, а також документування і відображення руху активів у відповідності до особливостей воєнного стану (в т.ч. обліку благодійної та гуманітарної допомоги).

Наші випускники так описали свої враження від курсу «Просто про непрості речі»; «Дуже інформативно,  гарна збалансованість для тих, хто «ноль» в бухгалтеріі та для тих, хто вже досвідчений спеціаліст»; «Тепер зможу розмовляти з бухгалтером однією мовою».

Цього року програму доповнено актуальними питаннями, що турбують представників організацій, які займаються гуманітарною допомогою та її обліком, питаннями обліку відряджень та співпраці з ФОПами, оновлення законодавства про працю та інших змін військового стану.

Особливістю курсу є різнорівневість груп, що надає можливість учасникам ділитися власною експертністю, обмінюватися досвідом, вирішувати практичні кейси.

Заняття на курсах Центру освіти дорослих «Перший» мають фінансуються за кошти як самих учасників, так і з допомогою партнерів, тож є економічно доступними, є багато пільгових категорій.

Зареєструватися на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” та ознайомитися з програмою та іншими деталями навчання можна за посиланням: https://cutt.ly/buh-neprib (Термін подачі реєстрації до 18 вересня включно)

За відгуками учасників попереднього набору цей курс стане у нагоді тим, хто хоче краще розуміти «бухгалтерську мову».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Календар "Твій дзен - 2023": для ментального здоров’я команди і допомоги ЗСУ

Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення - StateWatch

Психологиня Наталія Сабліна: ми не одразу бачимо травму війни

Як пенсіонерка з Дніпропетровщини заснувала волонтерський центр «Павутинка»

Експерти U-LEAD консультують фахівців громад як планувати інфраструктурний етап медичної реформи

За 9 місяців війни звернення до психологів змінилися: запити стали глибші, екзистенційні