Триває дослідження напрямків сприяння комерціалізації креативних індустрій України

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та ...

Додано:
Inna Pakhomova

ДОСЛІДЖЕННЯ
Триває дослідження напрямків сприяння комерціалізації креативних індустрій України

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та кількісний розвиток. Згідно з даними попередніх досліджень представники креативних індустрій в Україні відчувають істотний дефіцит освітньої та консультативної підтримки щодо популяризації та комерціалізації своєї діяльності.

unnamed

Саме тому в рамках проекту «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти» Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія) проводять дослідження напрямків сприяння комераціалізації креативних індустрій України.

Мета дослідження полягає у визначенні найбільш затребуваних форм освітньої та консультаційної підтримки для сприяння комерціалізації діяльності у сфері креативних індустрій.

Отримані результаті будуть використані при плануванні майбутніх заходів в рамках проекту Creative Spark та інших програм спрямованих на підтримку креативних індустрій.

Наразі сфера креативних індустрій України включає наступні галузі (відповідно до Розпорядження КМУ № 265-р від 24 квітня 2019 р.): народні художні промисли, візуальне мистецтво, сценічне мистецтво, література, видавнича діяльність та друковані засоби масової інформації, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн, мода, нові медіа та IT, архітектура й урбаністика, реклама, маркетинг, зв’язки з громадськістю та інші креативні послуги, бібліотеки, архіви та музеї.

Команда Creative Spark Poltava запрошує долучитися до дослідження представників креативних індустрій (студенти, працівники, підприємці та самозайняті особи, експерти).

Посилання на онлайн-анкету тут.

Участь в даному дослідженні займе лише 10 хвилин, проте дозволить значно підвищити ефективність заходів з підтримки креативних індустрій, дозволить їх максимально підлаштувати під потреби креативних індустрій. Дослідження анонімне.

Дякуємо за співпрацю!

Будь-які запитання щодо дослідження можна задати через офіційну сторінку Creative Spark Pоltava у Fаcebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/ чи creativesparkpoltava@gmail.com


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

ТОП 5 найбільш чистих громадських джерел Кіровоградщини

Понад 100 представників громадського сектору взяли участь у Форумі правових реформ для громадянського суспільства

Скористайтеся безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки»

КПВВ з окупованим Кримом – що нового у вересні

Розвиток громади – справа кожного. Як громади залучають мешканців до стратегічного планування

Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві