Три чинники, які роблять ретрити Центру АХАЛАР ключем до глибоких трансформацій

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР проводить унікальні ретрити “Тіло.Ресурс.Баланс” в Карпатах, які  розроблені спеціально для тих, хто працює в громадському секторі та волонтерів, що допомагають ...

Додано:
Center Ahalar

461553977_1140221127552201_3491542754074359367_n
Три чинники, які роблять ретрити Центру АХАЛАР ключем до глибоких трансформацій

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР проводить унікальні ретрити “Тіло.Ресурс.Баланс” в Карпатах, які  розроблені спеціально для тих, хто працює в громадському секторі та волонтерів, що допомагають у гуманітарній сфері й відновленні країни під час війни. 

1 

7 днів допомагають відновити внутрішню силу та гармонію через роботу з тілом та усвідомленістю, надаючи їм ресурси для подальшої ефективної діяльності.

“Наші програми – це поєднання багаторічного досвіду роботи з тілом та психікою, що ґрунтується на східних і західних практиках, тілесно орієнтованих методах відновлення, майндфулнес та deep ecology” – каже Юрій Трохименко, один з тренерів центру.

Учасники ретритів діляться, що ці дні кардинально змінюють їхнє сприйняття себе та навколишнього світу. 

Унікальна атмосфера прийняття, підтримки та не осуду дає змогу людям розкритися, працювати з внутрішніми обмеженнями, налаштовувати контакт із тілом, що часто залишається поза увагою в повсякденному житті. 

Але чому це важливо? Що відрізняє ретрити “Тіло.Ресурс.Баланс”?

  • Глибока інтеграція тіла і розуму: Ми допомагаємо вам побачити своє тіло як важливий ресурс для відновлення і трансформації. Через тілесно орієнтований підхід і вправи на контакт із собою ви почнете відчувати своє тіло не як інструмент, а як джерело сили.
  • Середовище безпеки та підтримки: Ми створюємо простір, де можна бути вразливим. Тут немає осуду, а є теплота і турбота, що дає змогу кожному учаснику розкритися у своєму ритмі.
  • Експертні тренери з багаторічним досвідом: Наші тренери навчалися у найкращих майстрів Сходу і Заходу, і за 30 років вони розробили унікальні методики, які допомагають подолати внутрішні бар’єри та відчути внутрішню гармонію.

Відгуки учасників:

«Для мене важливим було: відпочинок, взаємодія, турбота в групі, неймовірні вправи, експертність тренерів і пестощі внутрішнього «я». Внутрішня сила, яку я зміг побачити та віднайти. 

Мій КПД значно вище, якщо я турбуюся про себе, що прямо впливає на якість та кількість допомоги, яку я надаю іншим. Спочатку дбати про себе! Практики, “тепле коло”, спілкування без засудження, відділяти роботу від відпочинку та не заважити цим окремим процесам.” – Генадій, учасник 7-денного ретриту «Тіло. Ресурс. Баланс».

«Для мене надзвичайно цінним було відчуття безпеки та можливість бути вразливою. Я навіть не очікувала, що тілесні практики стануть таким важливим і потужним інструментом не лише для відновлення, а й для зростання. 

Ці знання я використовуватиму у своїй роботі з командами. Я також покращила навички саморегуляції, що допоможе мені краще керувати своєю енергією та підвищити продуктивність.» - Ірина, учасниця 7-денного ретриту «Тіло. Ресурс. Баланс».

Ваше тіло – це ваш ресурс.

Ми запрошуємо вас зануритися в простір прийняття і підтримки, щоб розкрити внутрішні сили та відновити баланс. 

Це допоможе продовжити й надалі допомагати іншим, захищати та відновлювати країну. 

Щоб не пропустити нові можливості підписуйтеся на  наш телеграм канал https://t.me/ahalar_center, нашу групу в фейсбук https://www.facebook.com/CenterAhalar та слідкуйте за сайтом https://ahalar.org/.

 

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Прозорість у дії: понад 170 журналістів та активістів опанували тонкощі корпоративної реформи та приватизації

Заміна вироку на військову службу може підривати довіру до закону та правосуддя — експертки МБО «Служби порятунку дітей»

Безоплатні експертні фахові консультації для ветеранів та членів їх родин

Палиця для людей з інвалідністю, «Майстерня чудес» та корисні смаколики: в Ужгороді молодь представляла бізнес-ідеї

Революційний закон про «прозоре будівництво»: що і як необхідно оприлюднювати?

Як відчищати історію Донецької області від проросійських міфів