Товариство “Добро” організовує допомогу дітям у с.Кобижча Чернігівської області

БО «Благодійне товарство «Добро» впроваджує інклюзивні методи роботи з дітьми з інвалідністю у громаді в с.Кобища Чернігівської області. Значною актуальною проблемою у громаді є брак інфраструктури ...

Додано:
bfdobro_kobizcha

foto dla m.olaha
Товариство “Добро” організовує допомогу дітям у с.Кобижча Чернігівської області

БО «Благодійне товарство «Добро» впроваджує інклюзивні методи роботи з дітьми з інвалідністю у громаді в с.Кобища Чернігівської області. Значною актуальною проблемою у громаді є брак інфраструктури для проведення більш активної стаціонарної роботи з такими дітьми та молоддю. Вони не отримують належних послуг, оскільки матеріальна база місцевого клубу, бібліотеки та школи – не модернізовані і не відповідають потребам дітей. Хоча й в останні 2 роки, за підтримки місцевих спонсорів, зокрема, компанії «Земля і Воля», Б.Приходька, а також за підтримки сільського старости Д.Лесенка провадяться роботи по ремонту (модернізації) класів у школі та дитячому садку.

Саме сучасного облаштованого соціального центру або хабу за інтересами в селі немає, хоча й члени громади цього дуже потребують. Сільська рада та адміністрація Бобровицької ОТГ також висловлюють потребу в створенні та функціонуванні такого центру на базі школи.

Тому БТ «Добро» розробила проєкт і планує закупку та встановлення сучасного обладнання для стаціонарного соціального центру на базі школи у с.Кобижча, яким на щоденній основі будуть користуватися не менше 60 дітей, особливо дітей з інвалідністю.

Проєкт може бути доопрацьований і доповнений у рамках реалізації іншого грантового проєкту інституційного розвитку, від ІСАР «Єднання», який, власне, спрямований на розвиток проєктного та фандрейзингового менеджменту в організації.

Вперше в селі, на базі Комунальної установи «Кобижчанський заклад загальної середньої освіти» планується встановлення 2 тренажерів, столів для шахів і шашок, настільного тенісу, а також обладнання для арт-терапії (яка наразі проводиться за рахунок закупки недорогих матеріалів за кошт самих сімей, де виховуються діти). Настільний теніс, гра в шахи й шашки популярні в селі, адже в Бобровицькому районі постійно провадяться районні та міжрайонні змагання з цих видів спорту.

Це буде гарним доповненням до сучасного стадіону у селі. Регулярні заняття з дітьми будуть проводити як волонтери Благодійного товариства «Добро» (це вже проводиться зараз), а також залучені волонтери з Молодіжної ради Бобровицької ОТГ і ГО «Учасників АТО «Меч».


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Відкритий Університет Реформ: набір продовжено

Чи може суддя, який має зв'язок з непідконтрольними Україні територіями, розглядати справи пов’язані зі збройним конфліктом?

Як оформити перший документ дитини з окупованого Криму

Національне опитування з антикорупції (для студентів)

Як жителям громад впливати на бюджетний процес: десятий випуск онлайн-платформи «Територія громади: чесно та експертно»

В Україні стартувала масштабна інформаційна кампанія про місцеві бюджети