Топ-5 місць у Києві, де аферисти прикидаються бездомними

Фонд "Соціальне партнерство" визначив 5 найпопулярніших місць серед аферистів, які наживаються на доброті людей. Це площа Льва Толстого, район метро Вокзальної, Києво-Печерська лавра, Майдан ...

Додано:
Yuliya Babiy

"Топ-5 місць у Києві, де аферисти прикидаються бездомними
Топ-5 місць у Києві, де аферисти прикидаються бездомними

Фонд “Соціальне партнерство” визначив 5 найпопулярніших місць серед аферистів, які наживаються на доброті людей. Це площа Льва Толстого, район метро Вокзальної, Києво-Печерська лавра, Майдан Незалежності та Бессарабський ринок.

“Саме тут найчастіше працюють шахраї. Вони щодня заробляють 300-500 гривень через пожертвування. Ці місця обумовлені величезним скупченням людей, а також іноземців, у яких можна легко випросити милостиню. Тому тут особливо уважно варто ставитися до тих, кому хочете пожертвувати гроші”, – розповідає президент фонду “Соціальне партнерство” Олена Поліщук.

Відрізнити афериста від нужденної людини нескладно.

5 простих порад допоможуть швидко викрити афериста

1. Люди, які опинилися у складних обставинах, часто соромляться і почувають себе незручно. Професійні жебраки впевнені в собі. Ведуть себе розслаблено.

2. Аферист, як правило, підкреслює свої візуальні недоліки – неохайний одяг, жалісливий погляд, і демонстрація видимих фізичних вад – відсутність кінцівок або інвалідність.

3. Професійні шахраї найчастіше працюють в парі. З ними завжди є спільник, який допомагає випрошувати милостиню – дитина або людина з обмеженими можливостями.

4. Аферисти, на відміну від нужденних, психологічно тиснуть на людей - голосно розповідають про своє складне життя, плачуть, демонструють каліцтва. Людина, яка дійсно потребує допомоги, ніколи не буде привертати до себе зайвої уваги.

5. Три питання допоможуть вивести людину на чисту воду: Яка допомогти вам необхідна? Давайте Вам підвезуть теплі речі, їжу? Чи потрібне Вам медичне обстеження. Якщо людина відповіла ствердно – перед вами безхатько, а не шахрай.

Якщо перед вами людина, яка потребує допомоги – викличте Службу порятунку бездомних за телефоном 067 911-7-911.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку