ТОП-10 найцікавіших професій на найближчі 10 років

Щороку школу закінчують приблизно 162 тис. випускників і вже сьогодні майбутні фахівці повинні замислитися над престижною професією, яка змінить наше майбутнє.ТОП-10 найцікавіших професій, які ...

Додано:
OlgaChernysh

adult-business-care-305565
ТОП-10 найцікавіших професій на найближчі 10 років

Щороку школу закінчують приблизно 162 тис. випускників і вже сьогодні майбутні фахівці повинні замислитися над престижною професією, яка змінить наше майбутнє.

ТОП-10 найцікавіших професій, які з’явилися нещодавно та будуть користуватися попитом в найближчі 10 років:

 

1. Дизайнер емоцій

Важко уявити як можна сконструювати емоції? Навіть звучить фантастично! Не потрібно дивуватися, адже світ рухається вперед! Дослідники стверджують, що вже за кілька років великі компанії та підприємства будуть просто потребувати такого фахівця: людину, всеосяжну в галузі психології, фізіології та соціології одночасно.

Дизайнер емоцій повинен вміти передбачати і показувати реакцію споживача, який сприйме той чи інший товар або контент сайту. Ну, а найголовнішим завданням цього професіонала є: вміння знаходити методи впливу на споживачів через конкретні органи чуття та виводити їх на певні емоції та дії.

 

2. Герокінезіолог

active-bikes-cyclist-264073

 

Ось він довгоочікуваний еліксир молодості! Людина, яка невгамовно старається подолати процес старіння. Фахівці, обізнані в сфері геріатрії й кінезіології відіграють в цій галузі дуже важливу роль: вони знаходять методи, аби здатність літніх людей рухатися значно покращувалася. Більше того, ці люди знають секрет — як залишитися здоровими і сильними навіть в похилому віці.

 

3. Тьютор

Можливо, хтось схожий на вчителя? Ні, хтось схожий на педагога, який створює індивідуальні освітні програми та супроводжує учня або ж студента у процесі персоналізованого навчання. Отож, на нас чекає навчання з довірою і постійною допомогою, якщо цього потребує учень.

 

4. Дизайнер віртуальних світів

backlit-couple-dream-1988683

 

Чи хотіли б ви в цю секунду не сидіти за нудною роботою, а поринути думкою в Париж на концерт? Так от, через 3-5 років кількість охочих подорожувати світами дещо збільшиться.

Більше того, це будуть не лише геймери, а й звичайні люди, які зможуть відвідати інші країни або, наприклад, цікаві заходи, де не зможуть бути присутніми фізично. Отож для такого перевтілення і потрібен такій фахівець: художник + програміст = дизайнер віртуальних світів. 

 

5. Аналітик автотранспорту

Більше ніяких автомобільних катастроф! У майбутньому автобусами й потягами будуть керувати комп’ютери. Та проблеми, які неможливо буде вирішити без участі людини, будуть вирішувати саме аналітики автотранспорту. Вони допомагатимуть транзитним пасажирам дістатися пункту призначення і гарантуватимуть, що транспортна система працює ефективно та без будь-яких перешкод.

 

6. Нанодієтолог

adult-biology-chemical-356040

 

Більше ніяких нудних дієт! Нанодієтолог — це фахівець, який допомагає кожному підтримувати правильне здорове харчування протягом усього життя. План здорового харчування, за схемою нанодієтолога, базується на основі результату генетичного аналізу людини, особливостей її фізіологічних процесів та молекулярного складу їжі.

 

7. Інженер 3D-друку

Уявляю, наскільки б цікавішим і простішим було наше життя з фахівцем, обізнаним в цій сфері. Ця людина розуміється на створенні або перетворенні тривимірних моделей для виготовлення будь-якого продукту. Більше того, ця особа має знатися на технічних особливостях та налаштуванні 3-D принтерів. Завдяки цій технології можна змайструвати будь-що, починаючи з будинку і закінчуючи, у майбутньому, з біологічних матеріалів — навіть людські органи.

 

8. Кріптокоуч 

achievement-adult-bitcoin-1037915

 

Цілком можливо, що в майбутньому фізичні гроші відійдуть на другий план, а люди все частіше будуть користуватися криптовалютами і брати мікропозики. Навіть розібрати сенс цих слів складно, правда? А тим більше зрозуміти нюанси нової фінансової системи! Тому саме такі люди, як кріптокоучі, допомагають всім бажаючим розібратися з тим, що ж відбувається взагалі на ринку валют. А також підказують, як краще зекономити гроші і як отримати вигоду зі своїх заощаджень, щоб вистачило, наприклад, і на нову машину, і на квартиру, та ще й на новий одяг.

 

9. Біоінженер

На жаль, зараз люди дуже часто хворіють невідомими хворобами, і лікують все підряд, не знаючи основну причину болю. Ось чому людство потребує такого фахівця як біоінженер. Це професіонала у сфері медицини та біології, який вивчить властивості матерій, організму для розробки нових продуктів і методів, що дозволяють вирішити різні медичні проблеми. Ця людина вміло визначить причину болю і точно підбере правильний план лікування будь-якої хвороби.

 

10. Міський(сіті)-фермер 

alone-botanical-casual-735855

 

Попри інноваційну назву, ця професія з’явилася вже шість років тому. З огляду на масову урбанізацію та скорочення міського простору, виникла проблема розміщення агропромислових об’єктів, які традиційно займають великі площі.

Урбанізація світу та ущільнення житлових умов приводять до створення вертикальних ферм. Це автономні екологічні конструкції, що дають змогу вирощувати рослини та розводити тварин у межах міста — на дахах та в приміщеннях хмарочосів. Згодом з’явиться попит на фахівців, що зможуть облаштувати та обслуговувати такі агропромислові господарства.

Отож, друзі, потрібно замислитися уже зараз, в якій сфері діяльності ви зможете показати себе на максимум і відразу ж визначтеся, яку цінність це може принести людству!

 

Джерела інформації:
1. osvitanova.com.ua
2. osvitoria.media
3. itechua.com


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Гра в мільйонерів та сімейний бюджет громади: школярі до бюджету долучаються

100 років Української Революції. Як відзначаємо? Харківщина.

Поліцейські мають дотримуватись принципу недискримінації

Активісти з районів Прикарпаття навчаються проєктному керуванню, аби покращувати життя у своїх громадах

Правозахисники презентували мапу розслідувань нападів на громадських активістів

Правова допомога для мешканців віддалених сіл – це реальність