Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

В умовах соціальної ізоляції дуже важливо зберігати зв’язок та об’єднуватися навколо спільних цінностей. Усвідомлюючи це, ми вирішили виходити у нові формати. Тож запустили онлайн-зустрічі у ...

84209183_3142480189107515_6699631893467365376_o
Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

В умовах соціальної ізоляції дуже важливо зберігати зв’язок та об’єднуватися навколо спільних цінностей. Усвідомлюючи це, ми вирішили виходити у нові формати. Тож запустили онлайн-зустрічі у кіноклубах. Наразі відбулося 5 віртуальних подій.

Про враженнями від проведення першого онлайн-показу розповідає модераторка кіноклубу «Human rights» (м. Маріуполь) Світлана Арабаджи: «Аудиторія нашого кіноклубу – це діти, підлітки та молодь. Тож я обрала тему прав дитини та перегляд і обговорення документальної стрічки «Важкий». Дивитися фільм на платформі виявилось дуже просто та зручно. Тож не зволікайте і проводьте покази онлайн. Дякую організатор(к)ам, що швидко відгукнулися й створили всі необхідні умови для того, щоб показ відбувся».

Світлана ділиться порадами щодо організації онлайн-кіноклубу: «Важливо продумати кілька активностей на різних платформах або застосунках. Щоб кожні 10-15 хвилин змінювати вид діяльності й таким чином тримати увагу аудиторії. Я підготувала невелику презентацію. Заздалегідь створила три дошки на Jambоard, де учасники/-ці працювали у групах. Крім того, підготувала для ознайомлення скорочений текст Конвенції про права дитини. Для доступу до гугл-файлу потрібно було лише перейти за qr-кодом».

Натхненні першими результатами, стрімко продовжуємо. Попереду у нас багато онлайн-показів, до яких може долучитися кожен та кожна.

Вже 5 червня запрошуємо дивитися та обговорювати стрічку Колір фасаду: синій / Facade Colour: Blue. А 6-го поміркувати, з якими порушеннями прав та психологічними викликами зіштовхуються постраждалі від військових конфліктів, переглядаючи фільм «Гірчиця в садах» в рамках циклу Теплі кінодискусії “В одному човні”. Про те, як зареєструватися на кінопокази, читайте у описі facebook-подій.

 

Джерело: Кіноклуби Docudays UA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий адмінтерустрій: тези за результатами відкритої дискусії

Місто-сад запустили навчальний курс про освітні простори

Вплив COVID-19 і брак фахівців паліативної та хоспісної медицини

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді на Чернігівщині

Експерти обговорили необхідність закону, що б захищав соціальне підприємництво

Розпочався проєкт «Українці-рятівники. Марафон історій»