Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради

Саме такий демократичний механізм участі жителів у відновлені та розвитку територіальної громади затверджено 12 серпня 2022 року рішенням виконкому селищної ради, що знаходиться на прифронтовій ...

Додано:
frgn

ФРММ2
Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради

Саме такий демократичний механізм участі жителів у відновлені та розвитку територіальної громади затверджено 12 серпня 2022 року рішенням виконкому селищної ради, що знаходиться на прифронтовій Миколаївщині.

Так прокоментував подію  Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» – координатор коаліції  #ГромадськаПрефектура:

«Вітаю, жителі Березанщини, з механізмом участі у відновленні та розвитку громади!

ФРММ3

Механізм розроблено за рекомендаціями нашого громадського аудиту на основі десятирічної практики системи 5-ти громадських рад у м.  Миколаєві. Вона визнана успішною провідними експертами та практиками місцевої демократії України. Реліз наради http://frgn.mk.ua/?p=12875

#ГромадськаПрефектура дякує секретарю ради Ірині Гопайнич та першому заступнику селищного голови Ірині Компанієнко за професійність при підготовці проєкту рішення!»

Нагадуємо, що триває  громадський  аудит ефективності, опитувальники потреб жителів, зокрема ВПО, експертних думок лідерів ТГ щодо викликів відновлення та річного плану подальших спільних дій. Реліз липневої наради у  виконкомі тут: http://frgn.mk.ua/?p=13278.

Заплановані навчання та консультації активістів і посадовців з відповідних практичних питань взаємодії влада – громада  і залучення ресурсів для  відновлення Березанської ТГ.

Запрошуємо активістів до оргкомітету формування громадської ради !

З питань участі в оргкомітеті звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  видобувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 17.11.2020р між  ФРММ, Березанською селищною радою, а також при партнерстві з ГО «ЕКО.Березань».

ФРММ2


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги