Світ побачили ще 2 серії мультфільму “Ти і поліція”

Асоціація УМДПЛ випустила у світ 8 та 9 серії славнозвісного мультфільму “Ти і поліція”. У восьмій серії “Булінг у школі” йдеться про цькування та відповідальність за таку діяльність. Дев'ята серія ...

Додано:
Podyaka

8_ser
Світ побачили ще 2 серії мультфільму “Ти і поліція”

Асоціація УМДПЛ випустила у світ 8 та 9 серії славнозвісного мультфільму “Ти і поліція”. У восьмій серії “Булінг у школі” йдеться про цькування та відповідальність за таку діяльність. Дев’ята серія “Ти і активізм” присвячена темі громадської активності та ідеям для корисної і цікавої зайнятості.

Мультфільм “Ти і поліція” у доступній та цікавій формі розповідає, як взаємодіяти із правоохоронцями у різних життєвих обставинах, а також про права людини в цілому. У кожній серії головний герой Вась-Вась разом зі своїм котом Паштєтом потрапляють в розповсюджені для підлітків ситуації, вирішити які допомагає старша сестра Оленка. Вона розбирається у законодавстві та запропонує зрозумілий алгоритм дій.

9_ser

Попередні серії розкривають такі сюжети: “Відчиніть! Поліція!”, “Пред’яви паспорт! Виверни кишені!”, “Терміново прийди до слідчого!”, “Тебе затримано за адміністративне правопорушення!”, “Це ти скоїв злочин? Зізнавайся!”, “Поліцейська жорстокість”, “Ти на мирному зібранні”.

Анімаційна стрічка, в першу чергу, розрахована на підлітків 16-18 років, а також на всіх зацікавлених, хто хоче підвищити свою правову обізнаність у ситуаціях спілкування з правоохоронцями.

Восьма серія доступна для перегляду за посиланням.

Дев’ята серія: тут.

Всі серії можна переглянути на каналі.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Місцевий індекс прав людини для громад Донбасу. Результати за 2021 рік

Віртуальна експозиція, створена в рамках україно-британської резиденції Digital Art Observatory, вже доступна до перегляду

Як працює Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я» і як їй може допомогти кожен громадянин?

Визначено переможців конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки ЄС

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Грудень дарує нові можливості