Світ дружній до українців: «На Урок» організовує конкурс «Stand with Ukraine»

Ми сильні, бо єдині! До того ж Україну підтримує світова спільнота і кожен учень має змогу в цьому переконатися. А ще дізнатися, як саме допомагає Україні світ. Розуміння того, що з нами правда, і це ...

photo_2022-04-20 08.49.20
Світ дружній до українців: «На Урок» організовує конкурс «Stand with Ukraine»

Ми сильні, бо єдині! До того ж Україну підтримує світова спільнота і кожен учень має змогу в цьому переконатися. А ще дізнатися, як саме допомагає Україні світ. Розуміння того, що з нами правда, і це також усвідомлюють люди з усіх куточків планети, надає сил упевнено рухатися до перемоги!

Як світ підтримує Україну? Безумовно, це військова та дипломатична допомога, але цим не обмежується. У країнах ЄС проводяться численні мітинги, головні будівлі світу підсвічуються героїчними синьо-жовтими кольорами (Сіднейська опера, Колізей, Ейфелева вежа тощо), рок-зірки записують треки на підтримку нашого народу, нам висловлюють підтримку найкращі письменники, наприклад, Джоан Роулінг та «король жахів» Стівен Кінг. І це ще далеко не все!

 

Аби впевнитися в міжнародній підтримці та покращити власні знання, діти можуть узяти участь у новому Всеукраїнському конкурсі від Освітнього проєкту «На Урок»: «Stand with Ukraine». Учасники інтерактиву отримають багато важливої інформації, а також дізнаються більше про:

  • країни, які нас підтримали;
  • мітинги в європейських (і не лише) містах;
  • міжнародне волонтерство та можливість допомагати в інших країнах;
  • принципи надання допомоги біженцям;
  • зірок і публічних діячів, які підтримують Україну та засуджують дії агресора.

Після конкурсу «Stand with Ukraine» школярі розумітимуть, наскільки світ відкритий для підтримки українців, як поводитися в ситуаціях, коли вам потрібна допомога чи як діяти, коли допомагати можете ви. Також учасники конкурсу отримають практичні завдання, які зможуть опрацювати разом із близькими. Тож не гайте часу та реєструйтеся.

«На Урок» запрошує до участі школярів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Участь у конкурсі безкоштовна. Після реєстрації на сайті naurok.ua, ви зможете одразу переходити до виконання завдань. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та отримайте розуміння того, що з нами світ, а ще масу цікавих відкриттів! 

Долучитися до онлайн-конкурсу можна до 15 травня. Усі учасники отримають яскраві нагороди, адже переможцями стають усі. Сьогодні розуміння того, що з нами весь світ, украй корисне та навіть необхідне. З нами світ, на нас чекає переможний мир, все буде Україна


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство