Суспільне Херсон поліпшить якість виїзних знімань та прямих включень

Журналістам Суспільне Херсон передадуть комплекти техніки, які дозволять більш оперативно та якісно інформувати про все, що відбувається в регіоні. Команда Суспільного отримала нове обладнання ...

600x400_Херсон
Суспільне Херсон поліпшить якість виїзних знімань та прямих включень

Журналістам Суспільне Херсон передадуть комплекти техніки, які дозволять більш оперативно та якісно інформувати про все, що відбувається в регіоні. Команда Суспільного отримала нове обладнання завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Комплекти на базі смартфонів та комплекти ноутбуків отримають кореспонденти, які працюють на виїздах, та працівники Суспільне Херсон, що оброблятимуть, монтуватимуть отриманий від кореспондентів матеріал, публікуватимуть його і випускатимуть в ефір різних платформ мовника. 

«Це створить більш безпечні та комфортні умови для наших кореспондентів, які працюють у такому непростому регіоні», — каже Юрій Бойчук, технічний директор Суспільного Мовлення. 

Читайте також: Львівський медіафорум розпочав збір для Суспільне Херсон

Після завершення активних бойових дій у регіоні ця техніка слугуватиме для розбудови мережі гіперлокальних кореспондентів Суспільного на Херсонщині. 

Загалом, попри складність безпекової ситуації в умовах повномасштабної війни, Суспільне Херсон продовжує роботу. Частина працівників висвітлюють життя Херсона та області, перебуваючи на місці, інша частина — релокована для виробництва контенту в інші регіони України.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні новини про Херсонщину шукайте на діджитал-платформах:


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Суспільний запит на відповідальність за воєнні злочини: засади міжнародного права

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату

Громадські ради: додатковий ресурс чи тягар влади?

70 авторів, 750 глядачів і нові локації: підсумки Mykolaiv ART Week у цифрах

Всесвітній день привернення уваги до проблем деменції та хвороби Альцгеймера