Суд скасував заборону на мирні зібрання у центрі Києва

Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про заборону мирних зібрань у центрі Києва до 8 березня. Про це йдеться у рішенні цього суду ...

Майдан
Суд скасував заборону на мирні зібрання у центрі Києва

Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про заборону мирних зібрань у центрі Києва до 8 березня.

Про це йдеться у рішенні цього суду від 27 лютого, текст якого днями був розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Цікаво, що апеляційний суд, закриваючи провадження через відмову КМДА від позову, дав негативну оцінку постанови першої інстанції і скасував її саме через незаконність», – заявив експерт Центру політико-правових реформ Роман Куйбіда.

Він також додав, що за місяць до цього апеляційний суд відмовився скасовувати постанову окружного суду від 30 листопада минулого року про заборону мирних зібрань до 7 січня.

Як відомо, 6 січня 2014 року суд заборонив будь-кому проводити мирні зібрання у центрі Києва аж до 8 березня. На це рішення було подано апеляційну скаргу, до якої приєдналося 360 громадян. Насправді підписали заяву понад 500 громадян, але через неповну інформацію значну частину підписів довелося вилучити.

Джерело : pravo.org.ua


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як грантова підтримка допомагає розвиватися бізнесу ветеранів

Як говорити з підлітками про хейт, самооцінку та кібербулінг так, щоб вони справді слухали?

BeProfi: як онлайн-платформа допомагає фахівцям соціальної роботи навчатися та відповідати на виклики війни

Розмови про НУО: в українському медіа просторі з’явився подкаст про громадський сектор

Безпечний простір для дитинства: як у громадах Харківщини підтримують дітей та родини

Невдовзі стартує конкурсно-навчальна програма для молоді «Банк ідей 5.0»