Студенти-юристи Рівного дізналися про користь громадської діяльності

Що мотивує людей долучатися до роботи громадських об’єднань? Які форми участі є в громадській діяльності? Як розвивати свою ініціативу? Відповіді на ці та інші питання отримали студенти ВСП ...

Додано:
cvurivne

Студенти-юристи Рівного дізналися про користь громадської діяльності

Що мотивує людей долучатися до роботи громадських об’єднань? Які форми участі є в громадській діяльності? Як розвивати свою ініціативу? Відповіді на ці та інші питання отримали студенти ВСП «Рівненський коледж» Національного університету біоресурсів і природокористування 7 грудня в Рівному.

Лекції на тему «Громадська діяльність та створення громадського об’єднання: майстер-клас для новачків» їм прочитав та поділився своїм багаторічним досвідом заступник директора з правових питань РОГО «Комітет виборців України» Микола Глотов.

«Люди долучаються до діяльності «третього сектору», бо це їм дає можливість допомагати іншим, реалізувати себе, отримати нові знання, навички, досвід, – розповів молоді Микола Глотов. – Громадська діяльність також допомагає знайти нові знайомства, отримати роботу і взагалі стати своєрідним трампліном для досягнення інших життєвих цілей. Якщо маєте нестримне бажання поліпшити життя у своїй громаді, країні чи навіть світі загалом, тоді це саме для вас».

Розповів Микола Глотов майбутнім юристам і про правові засади створення та діяльності організацій громадянського суспільства. Адже це їм буде корисно знати і з професійної точки зору.

А наостанок студенти дізналися, з яких джерел та як можна залучати ресурси на проектну діяльність громадських організацій. Це і волонтерська праця, і допомога меценатів чи органів влади, і грантові кошти, отримані на конкурсних засадах.

Лекції організовані РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»