Стріт-арт маршрут в Сумах

Євроклубівці з метою вивчення історії виникнення муралів провели дослідження інтернет ресурсів, ознайомилися з матеріалами Сумського обласного краєзнавчого музею, поспілкувалися з місцевими ...

Додано:
Ira Dyba

70538793_2203676613071716_4441023160753586176_o
Стріт-арт маршрут в Сумах

Євроклубівці з метою вивчення історії виникнення муралів провели дослідження інтернет ресурсів, ознайомилися з матеріалами Сумського обласного краєзнавчого музею, поспілкувалися з місцевими художниками.

І як результат – координаторами євроклубу “Our Universal Club” Кінчик А.Ф. та Мірошниченко Л.В. було організовано засідання круглого столу “Зв’язок сучасних муралів з українським розписом помешкань у минулому”.

Молодь здивувала та зацікавила інформація про те, що розписування стін як традиція виникла досить давно. Це народне мистецтво періоду XIX- початку ХХ століття було поширене в культурі України і отримало своє продовження в сучасному арт-стріт мистецтві.

Найактивніші “дослідники” отримали призи. Проект “Створення стріт-арт маршруту в місті Суми” реалізується в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом “Our Universal Club”.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

Торецьке бюро правової допомоги допомогає захищати права внутрішньо переміщених осіб

Дайджест подій на тиждень від Активна Громада Харкова

Яких змін потребують операційні плани НУО під час пандемії коронавірусу?

Презентували посібник для освітян-управлінців

Мінцифра та «U-LEAD з Європою» розробили інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва