Стріт-арт маршрут в Сумах

Євроклубівці з метою вивчення історії виникнення муралів провели дослідження інтернет ресурсів, ознайомилися з матеріалами Сумського обласного краєзнавчого музею, поспілкувалися з місцевими ...

Додано:
Ira Dyba

70538793_2203676613071716_4441023160753586176_o
Стріт-арт маршрут в Сумах

Євроклубівці з метою вивчення історії виникнення муралів провели дослідження інтернет ресурсів, ознайомилися з матеріалами Сумського обласного краєзнавчого музею, поспілкувалися з місцевими художниками.

І як результат – координаторами євроклубу “Our Universal Club” Кінчик А.Ф. та Мірошниченко Л.В. було організовано засідання круглого столу “Зв’язок сучасних муралів з українським розписом помешкань у минулому”.

Молодь здивувала та зацікавила інформація про те, що розписування стін як традиція виникла досить давно. Це народне мистецтво періоду XIX- початку ХХ століття було поширене в культурі України і отримало своє продовження в сучасному арт-стріт мистецтві.

Найактивніші “дослідники” отримали призи. Проект “Створення стріт-арт маршруту в місті Суми” реалізується в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом “Our Universal Club”.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

За ініціативи Громадської ради з питань освіти дорослих миколаївські активісти та службовці вдосконалювали навички комунікації

Через електронний термінал – інформацію про безоплатну правову допомогу

У Дніпрі відновили роботу Клуби Активної Громади

Триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview

Молодь України в Давосі про своє бачення розвитку країни

В Татарбунарах узгодили проведення кампанії з оформлення нерухомості в сільській місцевості