Степногірській ТГ надали генератори, “диво-ліхтарі” й ємності для води

З липня по середину вересня на території Степногірської територіальної громади Запорізької області, через яку, якраз, проходить лінія вогню, волонтери Молодіжної організації "Наше щасливе життя" за ...

офіс тренінг семінар
Степногірській ТГ надали генератори, “диво-ліхтарі” й ємності для води

З липня по середину вересня на території Степногірської територіальної громади Запорізької області, через яку, якраз, проходить лінія вогню, волонтери Молодіжної організації “Наше щасливе життя” за підтримки ІСАР “Єднання” впроваджували освітньо-гуманітарний проект “Сильні громади для сильних людей”.

ісар єднання

Так, в рамках цієї ініціативи, місцеві укриття та бомбосховища отримали дизпаливний й інверторні міні-електростанції (генератори), професійні ліхтарі на сонячні батареї, 60- та 1000- літрові пластикові бідони та бочки для накопичення та зберігання питної та технічної води, а також дрібні ємності для побутових потреб. Це, в свою чергу, вирішило питання з альтернативними джерелами освітлення під час обривів електромереж у громаді через ворожі обстріли, а також надало можливість підзарядки засобів зв’язку та користуватися дрібною кухонно-побутовою технікою, тепловентиляторами та насосами для великої кількості осіб під час перебування у “схованках”. 

- Перші місяці ми просто сиділи без води та світла по декілька днів в укриттях, – ділиться мешканка Степногірську Валентина, – а тепер, як то кажуть, “all inclusive” – тепло, світло та вода є в сховищах, і на душі приємніше й не так страшно, коли бачиш поруч знайомі та рідні обличчя, а не здригаєшся в темряві від звуків вибухів неподалік.

Окрім самих укриттів та бомбосховища, облаштували в рамках даного проекту й декілька під’їздів місцевих багатоповерхівок “диво-ліхтарями”, як їх називають деякі дуже дорослі мешканки, – все це через те, що дані “світильники” мають те тільки сонячну батарею, але й вмонтований акумулятор, який, за гострої потреби, можна використовувати як “повер-банк” для підзарядки власного телефону. Також отримали місцеві та “новоприбулі” мешканці й додаткові практичні знання з вибухо- та водної безпеки та з першої долікарської допомоги.

Стала можливою реалізація проекту “Сильні громади для сильної країни” за результатами конкурсу грантів “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”, що впроваджується Громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” завдяки залученим приватним пожертвам (від осіб й організацій).


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану