Степногірській ТГ надали генератори, “диво-ліхтарі” й ємності для води

З липня по середину вересня на території Степногірської територіальної громади Запорізької області, через яку, якраз, проходить лінія вогню, волонтери Молодіжної організації "Наше щасливе життя" за ...

офіс тренінг семінар
Степногірській ТГ надали генератори, “диво-ліхтарі” й ємності для води

З липня по середину вересня на території Степногірської територіальної громади Запорізької області, через яку, якраз, проходить лінія вогню, волонтери Молодіжної організації “Наше щасливе життя” за підтримки ІСАР “Єднання” впроваджували освітньо-гуманітарний проект “Сильні громади для сильних людей”.

ісар єднання

Так, в рамках цієї ініціативи, місцеві укриття та бомбосховища отримали дизпаливний й інверторні міні-електростанції (генератори), професійні ліхтарі на сонячні батареї, 60- та 1000- літрові пластикові бідони та бочки для накопичення та зберігання питної та технічної води, а також дрібні ємності для побутових потреб. Це, в свою чергу, вирішило питання з альтернативними джерелами освітлення під час обривів електромереж у громаді через ворожі обстріли, а також надало можливість підзарядки засобів зв’язку та користуватися дрібною кухонно-побутовою технікою, тепловентиляторами та насосами для великої кількості осіб під час перебування у “схованках”. 

- Перші місяці ми просто сиділи без води та світла по декілька днів в укриттях, – ділиться мешканка Степногірську Валентина, – а тепер, як то кажуть, “all inclusive” – тепло, світло та вода є в сховищах, і на душі приємніше й не так страшно, коли бачиш поруч знайомі та рідні обличчя, а не здригаєшся в темряві від звуків вибухів неподалік.

Окрім самих укриттів та бомбосховища, облаштували в рамках даного проекту й декілька під’їздів місцевих багатоповерхівок “диво-ліхтарями”, як їх називають деякі дуже дорослі мешканки, – все це через те, що дані “світильники” мають те тільки сонячну батарею, але й вмонтований акумулятор, який, за гострої потреби, можна використовувати як “повер-банк” для підзарядки власного телефону. Також отримали місцеві та “новоприбулі” мешканці й додаткові практичні знання з вибухо- та водної безпеки та з першої долікарської допомоги.

Стала можливою реалізація проекту “Сильні громади для сильної країни” за результатами конкурсу грантів “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”, що впроваджується Громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” завдяки залученим приватним пожертвам (від осіб й організацій).


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Жінки-ВПО Запорізької області навчались протидіяти емоційному вигоранню

На Запоріжжі жінки-ВПО вивчали психологічні техніки для підтримки дітей під час війни

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

«Жінки. Мир. Безпека» - як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

У Львові відбувся Форум «Музей української перемоги»

Переселенці на шляху до створення ради ВПО при Хмельницькій міськраді