Стартував унікальний навчальний курс для ГО від Української школи практичних знань та юридичного бізнесу

9 вересня стартував перший в Україні безкоштовний навчальний онлайн курс від юридичного бізнесу для громадських організацій - “Посилення правової спроможності ГО”. Над його розробкою працювала ...

Додано:
[email protected]

Гончарный класс 6-7 июня 2020 года-2
Стартував унікальний навчальний курс для ГО від Української школи практичних знань та юридичного бізнесу

9 вересня стартував перший в Україні безкоштовний навчальний онлайн курс від юридичного бізнесу для громадських організацій – “Посилення правової спроможності ГО”. Над його розробкою працювала команда програми Pro Bono Lab Української школи практичних знань спільно з експертами міжнародних та українських юридичних компаній.

До розробки навчальних матеріалів долучились: Dentons Europe, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні, KPMG в Україні, Spensers, ePravo, Пуха і Партнери, Юротат та Аудиторська фірма “Марінченко і партнери”.

Курс “Посилення правової спроможності громадських організацій” передбачає співпрацю громадських організацій та юридичних компаній і експертів з метою вдосконалення внутрішніх операційних процесів ГО. 

Конкурсний відбір на безкоштовне навчання за окремими тематичними блоками пройшла 31 громадська організація. Повний список відібраних учасників у розрізі тематичних блоків – на сайті Української школи практичних знань.

Тематичні блоки курсу: “Управління конфліктом інтересів в ГО”, “Кодекс етики ГО”, “Захист персональних даних в ГО”, “Статутні документи ГО”, “Трудові відносини в ГО”, “Договори ГО”, “Закупівлі в ГО”, “Зовнішній аудит ГО”, “Внутрішній документообіг в ГО”, “Соціальне підприємництво”. 

Теми були визначені на основі запитів, які подавали громадські організації під час конкурсного відбору. Тематичні блоки розроблені та наповнені спільно командою Програми та менторами. 

Ментори навчального курсу*: Dentons Europe, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні, KPMG в Україні, Spensers, ePravo, Пуха і Партнери, Юротат та Аудиторська фірма “Марінченко і партнери”. Навчальний процес відбуватиметься за участі експертів цих компаній. 

Детальніше про тематичні блоки навчального курсу, менторів громадських організацій та процес навчання у матеріалі на сайті Української школи практичних знань 

*Торговельні марки учасників знаходяться у виключній власності відповідних правовласників; їх використання в цьому документі не означає факту аудиту або підтвердження такого документу компаніями-партнерами або будь-якою із фірм-членів компаній-партнерів.

Довідка:

Українська фундація правової допомоги - Всеукраїнська благодійна організація, що була заснована 25 серпня 2011 року. Це платформа налагодження синергічних зв’язків між провайдерами правової допомоги та вироблення рішень для побудови ефективної системи доступу до правосуддя.

Українська школа практичних знань – це платформа, де організації сфери доступу до правосуддя (A2J) консолідують зусилля заради досягнення синергійного результату, відповідно до потреб суспільства: актуалізації наявного навчального контенту та його адаптації до наявних практичних потреб, розробки та впровадження інноваційних технологічних рішень, інкубації нових ініціатив у сфері A2J.

Програма Pro Bono Labнавчальний курс для громадських організацій, який базується на дослідженні потреб громадських організацій та формуванні відповідної актуальної навчальної пропозиції щодо налагодження бізнес-процесів в громадському секторі, а також у сфері надання послуг.

Контакти для ЗМІ: 

Марк Поллок,
менеджер з комунікацій
Української фундації правової допомоги (ULAF)
тел. +380996459331
e-mail: [email protected]
www.ulaf.org.ua


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році